Támogatás

Open search

Galaxy A8 (A530F) hangszóró akadás

Apprentice

Sziasztok! 

Nálam is jelentkezett ez a bosszantó hiba. Én három hete vettem a telefont a szolgáltatómnál. Frissen használva semmi gond nem volt vele. Amint letöltötte a rendszer frissítést, azóta jelentkezett a hang akadása. Most gyári állapotba visszaállítottam, és egyenlőre úgy tűnik, hogy minden hang megfelelően szól. Pár nap múlva kiderül mennyire tartós ez így. :/

Apprentice

Hi. Eddig tartott a hibátlan hangzás. Újra előjött. Tuti, hogy szoftveres gond ez. Túl drága ez a telefon ahhoz, hogy ezt elnézzem neki. :(

Apprentice
Helyesbítek. Csak töltés közben ad hibás hangokat, vagyis egyelőre a gyári visszaállítás hozott némi pozitív eredményt, még ha nem is tökéletes, megbízhatót. :/
BeataV Moderator
Moderator

Szia,

Köszönjük, hogy jelezted részünkre az esetet.

A leírtakat rögzítettük rendszerünkben és már továbbítottuk a fejlesztők részére, bízva a mihamarabbi megoldásban.

Köszönjük a türelmed!

Üdv,

BeataV Moderator
Moderator
Szia,

Köszönjük, hogy jelezted a részünkre.

Továbbítottuk ismételten az esetet, bízva a mihamarabbi megoldásban.

Köszönjük a türelmed!

Üdv,
First Poster

Szintén ugyanez a probléma, vétel után 1 órával már kezdődött, és azóta is 5-10 másodpercenként akadozik a hang. Fél éve jelzik folyamatosan ezt a gondot a nemzetközi fórumokon, semmi megoldás. Csak így tovább, Samsung!

First Poster
Sajnos az október 4én vásárolt a8
nál uez a gondom
Apprentice

Üdv mindenki.

Szomorú, hogy egyre több bosszús gazdája van ennek a telefonnak :-(. Láthatóan ez a Samsungot nem nagyon érdekli. Én visszaküldtem a telefont az eMag-hoz, felvették szervizre, és három hét után ma jelezték, hogy elkészült a javítása - egy szoftverfrissítés. Kiváncsi vagyok mit csinálhattak vele, talán egy apró kis remény van, hogy ez megoldja a problémát, de mivel a korábbi frissítések nem orvosolták a hibát, nem várok sokat ettől a javítástól.
Ami viszont nagyon bosszant, hogy itt szédítenek minket, hogy rögzítették a hibabejelentést stb stb stb, de ahogy írjátok, fél éve nem röténik egy globális javítás, sőt semmi. A mai anyagias világban tényleg nem érdekli a Samsungot, hogy az ügyfelei elégedettek legyenek? Miért olyan nehéz beismerni, hogy hibás széria van a piacon? Mért nem hívják vissza az összeset? Vagy a felhasználó maradjon a kárral? 160 ezer forintomba került ez a telefon, mindenkinek nem lapul ez az összeg költöpénzként a farzsebében!

Amint megkaptam a telefont a szervizből, jelentkezek a tapasztalataimmal.

TiborL Moderator
Moderator

Természetesen a készülékkel kapcsolatos észrevételeitek mindenképp rögzítsére kerültek és a fejlesztők tudnak a rendellenességről, ezért folyamatosan azon dolgoznak, hogy az elkövetkező frissítések  megszüntessék azt.

Bízunk benne, hogy a te esetedben a szerviz végleg megoldja az eddíg tapasztalt jelenségeket.

Üdv!

First Poster

Sziasztok!

Sajnos nálam is jelentkezett a hang akadása. Nagyon zavaró és kiábrándító a jelenség. Első sorban a videók lejátszása közben érzékelhető.

Várható megoldás  problémàra?

Legelismertebb szerzők