Bezárás

What are you looking for?

mégse
A következő eredményeinek megjelenítése: 
Helyette a következő keresése: 
Így értette? 

Eredeti témakör:

Galaxy A8 (A530F) hangszóró akadás

(Témakör létrehozásának dátuma: 02-07-2018 09:44 AM)
4504 Megtekintések
Anonymous User
Nem alkalmazható
Beállítások

Üdv,


Más régiókban már javában jelzik a problémát, legyen itt is, hogy tudjuk követni.
Olyan probléma ütötte felé a fejét a februári frissítés óta, hogy sok A8-nak a külső hangszóróján megakad/akadozik a hang, főleg, ha hosszabb ideig töltőn van a telefon, de az áprilisi frissítés óta már egyre többször fordul elő, nem csak töltőn. Olyan, mint ha a lejátszandó hangok első fél másodpercét levágnák. Így az értesítési hangok eleje sokszor lemaradt és állítólag legjobban a Samsung billentyűzet hangján érzékelhető, hogy másként "kattog" az érintés. 
Már a GSM Arena is közölt erről a problémáról egy hírt.
Bővebb beszámolók a fenti US fórumon topicjában, de mindenhonna jelzik (Egyesült Államok, Kanada, Indonézia, Spanyolország, Olaszország). Magyar fórumokon is felütötte a fejét ennek a jelzése.
Vásároltam egy A8-at, előjött ez a probléma.  Visszavittem, cserélték. Ismét előjött, azt is cserélték. Ezt már nem frissítettem fel, nem jelentkezik ilyen mértékben, egy jelenséget kivéve: itt is tapasztalható, hogy ha mondjuk elindítünk egy videót, zenét a külső hangszórón azt egy halk kis pukkanás előzi meg. Ez akkor is előjön, ha mondjuk instagramon görgetés közben elindul egy elnémított videó, ebben az esetben is jön a kis pukkanás. Szerencsére csak akkor hallani, ha csendes környezetben vagyok.  Három készülék egymás után meg biztos nem hibás.
A linkelt fórumon is volt aki elküldte szervízbe, kicserélték neki a hangszórót és a problémája nem szűnt meg. Így biztos szoftveres a gond. Már csak amiatt is, mert a jelenség előfordulásában eltérések figyelhetők meg annak függvényében, hogy milyen szoftver verzió van a telefonon.

Létrehoztam ezt a topikot, hogy a magyarországi képviseletnél is történjen erről visszajelzés és nyomon lehessen követni a probléma megoldását.
Addig biztos nem frissítek fel, amíg hivatalosan nem erősítik meg (pl itt), hogy a hiba javítva van, vagy hivatalos megoldás nem születik arról, hogy a jelenség miként hárítható el.

0 tetszik
62 Válaszok
punkarichard
Journeyman
Beállítások

Üdv.,

 

Én is visszajelzés képpen írok, hogy nekem is megjött a nagy frissítés a telefonomra, már szalad is az Oreo az eszközön, ez jó is, sok jó funkció került bele, tetszik, de sajnos a hang problémát nem oldották meg, ez miatt szomorú vagyok. Azt tapasztalom, hogy most még rosszabb a helyzet, mert most a frissítés után az értesítések hangjai is szaggatnak, az elejük elmaradt, legyen szó bármilyen alkalmazás értesítéséről, mindeniknél előfordul, sőt van olyan is, hogy nem is ad hangjlezést a telefon, csak simán megjelenik az értesítés az értesítősávban. A félreértés elkerülése érdekében kihangzúlyozom, NINCS Néma üzemmódban a készülék! 

 

Most már időszerű lenne ezt a hibát javítani, mert ez a telefon Magyarországon volt vásárolva, ismerősömnek ugyanilyen készüléke van, azt meg Romániába vásárolta és ő nem tapasztalta ezt a hibát. Nagyon remélem, hogy nem egy hibás szériából sikerült választanom, és hogy ez nem hardveres probléma. 

 

Tisztelettel: Richárd. 

0 tetszik
TiborL
Helping Hand
Beállítások

Szia Richárd!

 

Őszintén sajnáljuk a negatív tapasztalatokat.

 

Természetesen a te észrevételed is rögzítésre kerül, a fejlesztők minden bizonnyal egy megoldással tudnak majd szolgálni a közel jövőben.

 

Üdv!

0 tetszik
punkarichard
Journeyman
Beállítások

Jó napot, 

 

Nekem van türelmem, csak az a baj, hogy már eltelt egy hónap a vásárlástól számítva és nem történt változás, ilyenkor mi a teendő, visszaveszik a készüléket, vagy csere megoldhatja a gondot? Ki fogja cserélni, ha cserélni kell a telefont? Bár itt írta valaki, hogy nem segített a csere sem. Egyáltalán lehet tudni, hogy szoftveres vagy hardveres probléma ez? Miért van az, hogy amit a magyar piacról vásároltam hibás, amit a romániai piacról vásárolt ismerősöm, az jól mödik? És mennyit kell a megoldásra várni? 

 

És még egy kérdés: miért forrósodik az eszköz? Tapasztalta még valaki ezt? Fél óra chatelés után tűz forró a telefon, ha meg kamerát is bekapcsolom akkor még melegebb lesz. Rendjén van ez, hogy egy telefon ennyire felforrósodik? 

 

Köszi a válasz(oka)t! Richárd. 

0 tetszik
TiborL
Helping Hand
Beállítások

Szia Richárd!

 

Nagyon sajnáljuk az eddigi kellemetlenségeket és köszönjük a türelmed!

 

Tekintettel a helyzetre, kérdéseidet ismét továbbítjuk illetékes technikus szakértőink részére, bízunk benne, hogy kielégítő válaszokkal tudunk majd szolgálni.

 

Hamarosan jelentkezünk.

 

Üdv!

0 tetszik
zsombor1970
First Poster
Beállítások

Nekem is pontosan ugyanez a baj azthitem valamit énrototam el

0 tetszik
TiborL
Helping Hand
Beállítások

Szia!

 

Hamarosan jelentkezünk a fejleményekkel!

 

Üdv!

0 tetszik
zotyapz
First Poster
Beállítások

Üdv. 

Nekem is van gondom a hang akadásával. 3 naponbelül visszavittem. Nem cserélték. Vigyem el samsung szervizbe és ha ott azt mondják cserélhető akkor cserélik. Az ügyintézőn kívül mindenki hallja hogy akad  de ő nem. Ilyenkor mi a teendő?

0 tetszik
Thomas777
Student
Beállítások

Kedves Samsung Magyarország!

Kérlek sürgessétek meg az információszerzést, én készülékvásárlás előtt állok és az A8-at néztem ki, de amíg nincs megoldás erre a hibajelenségre, addig nem merem megvenni.

Üdv:
S.Tamás

0 tetszik
TiborL
Helping Hand
Beállítások

Szia!

 

Amint megérkezik illetékes munkatársaink álláspontja haladéktalanul tájékoztatunk a lehetőségekről.

 

Köszönjük szíves türelmed!

 

Üdv.

0 tetszik
TiborL
Helping Hand
Beállítások

Szia Tamás!

 

Természetesen megsürgettük az ügyintézést, annak érdekében, hogy a lehető legrövidebb időn belül potos válasszal szolgálhassunk.

 

Üdv.