Podpora

Open search
Kreslete, soutěžte a vyhrajte Galaxy Note10!
Kreslete, soutěžte a vyhrajte Galaxy Note10!
zrušit
Zobrazování výsledků pro 
Hledat místo 
Měli jste na mysli: 

Už jako malé děti ve školce jsme malovali a naše fantazie byla bez hranic. Probuďte v sobě znovu tohle hravé dítko, zapojte se do soutěže a vyhrajte špičkový Galaxy Note10.
O co tady jde?


Vyjádřete kresbou váš vztah ke značce Samsung. Láska, obdiv fandovství, lhostejnost – ať už je váš postoj jakýkoli, promítněte ho na papír, plátno anebo sáhněte po grafickém programu. Fantazii se meze nekladou a je pouze na vás, jakou malířskou techniku zvolíte. Nezbytnou součástí vaší kresby musí být libovolně umístěný nápis „Samsung“. Výsledné výtvarné dílo následně vyfotografujte, nahrajte do soutěžního modulu v rámci Samsung Community a v popisu fotografie představte svoji kresbu.


Nehledáme malířský talent, ale ORIGINÁLNÍ nápad


Soutěže se může zúčastnit bez rozdílu každý. Stačí mít chuť tvořit a přijít s jedinečnou myšlenkou, která zaujme naši porotu. Její členové budou hodnotit nejen kvalitu výtvorů, ale především jejich nápaditost a originalitu. Malovat můžete pastelkami, fixami, štětcem, tuží anebo třeba perem S Pen.
Kdy?


Soutěž bude probíhat od 2.12. do 31.12. Naše porota následně vybere vítěze, který získá Galaxy Note10. Díky jeho peru S Pen budete mít multifunkční štětec a malířské plátno vždy po ruce. S vašimi kresbami se pak můžete pochlubit světu prostřednictvím oblíbené aplikace PENUP.

Svůj výtvor si nezapomeňte pečlivě uložit – v případě výhry vás požádáme o doložení jeho originálu (papír, plátno, originální soubor apod).

Hodně štěstí!


Pravidla soutěže
Autoři s nejvíce přijatými like