Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Rejestracja urządzenia na koncie Samsung

(Temat utworzony: 03-07-2017 02:55 PM)
22684 Wyświetlenia
gg57
First Poster
Opcje

Jak zarejestrować nowe urzadzenie na koncie Samsung?

0 Like
Przejdź do rozwiązania
74 Odpowiedzi
Rozwiązanie
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@Klubowy78 Zegarek sparowany z telefonem, który dopisany jest już dokonta Samsung, powinien dopisać z automatu.

W moim przypadku nie musiałem wykonywać żadnych działań. Zegarek sam pojawił się na liście zarejestrowanych urządzeń. urządzeń.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Klubowy78
Navigator
Opcje
Resetowałem Samsung Members i nic ... .Po zakupie N9 na nowo sparowałem zegarem z note.
Nie wiem dlaczego u mnie tego nie ma. Każda próba wpisania wiąże się z błędem i szarą ikoną zegarka.
0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

Dziwne, bo specjalnie dzisiaj dodałem pralkę, podając tylko model i numer fabryczny i przyjęło ją bez problemu. :thinking-face:SM.jpg

 

 

Proponuję, wyczyścić dane i pamięć aplikacji Samsung Members a następnie odinstalowanie aplikacji. Ponowne jej zainstalowane, aktywowanie i odczekanie przez pewien czas. A później sprawdzić, czy urządzenia zostały dodane z automatu. 


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Klubowy78
Navigator
Opcje
Zrobiłem jak opisałeś, ale nadal jest tak samo.
Udało mi się usunąć GearS3 z listy urządzeń , no ale po resecie do wszystkich ustawień, nie dodało S3 do urządzeń w Members jako zegarka.
Każde wpisywanie ręczne wiąże się z błędem (po jakimś czasie .. ) i tak w kółko.
Myślę o całkowitym resecie notesa w sobotę albo w niedzielę ( całkowite wipe data i cache) i zobaczymy co tam piszczy :smiling-face:
0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@Klubowy78 a sprawdzałeś co dzieje się na koncie w wersji web-owej?

https://my-samsung.com/pl/mysamsung/#/not-logged-in


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Klubowy78
Navigator
Opcje
Dziękuję za link. Szkoda, że wcześniej o tym nie wiedziałem, sugerowałem się wersją mobilną. Słabo szukałem :face-with-tears-of-joy:
Posprzątałem i uzupełniłem dane N9 i S3
Mam nadzieję, że apka od Samsung Members sama doda (sam tego nie zrobię, bo znowu coś skopię )
0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

Z tym  dodawanoem przez apkę są problemy. Na konto w wersji webowej są zaczytywane, ale w drugą stronę jest problem. 😞

Pisałem kiedyś do supportu w tej sprawie, ale chyba sobie nie  poradzili. 


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
piotr201085
First Poster
Opcje
ja już próbuje od 30 minut i cały czas mam problem z zarejestrowaniem nowego samsunga ponieważ wyskakuje mi że zły Imei jest podany
0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@piotr201085 gdybyś swój wpis uzupełnił o więcej szczegółów, jaki model urządzenia, jak rejestrujesz, przez aplikację Samsung Members, czy przez stronę WWW, byłoby nam łatwiej coś doradzić.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@piotr201085  Czy rejestrujesz na tej stronie ?