Wsparcie

Open search

Zerwane połączenie w trakcie rozmowy

First Poster

Witam, po dzisiejszej aktualizacji oprograwania do android pie w samsungu galaxy s8 telefon przerywa połączenie w trakcie trwania rozmowy. Czasem połączenie jest przerywane po 8 minutach, a czasem po 1 minucie.

15 ODPOW. 15
Troubleshooter

@AAAgggaaa  Witam. Czy telefon pochodzi od jakiegoś konkretnego operatora?

Czy przy przerwanym połączeniu pojawia się przy tym jakiś komunikat?

Superuser I
Superuser I

@AAAgggaaa, rozumiem, że problem nie występował przed aktualizacją oprogramowania. Czy nieoczekiwane rozłączanie rozmów pojawiło się dopiero dzisiaj czy występuje od kilku dni? Na początek spróbuj wyłączyć oraz ponownie włączyć telefon.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
First Poster

Telefon pochodzi z salonu plusa-zakupiony prawie dwa lata temu. Nie pojawia się żaden komunikat przy rozłączeniu.

Troubleshooter

@AAAgggaaa  Tak jak doradził @nismo  spróbuj najpierw ponownie uruchomić telefon jak nie pomoże to trzeba będzie zrobić jeszcze reset.

First Poster

Oprogramowanie aktualizowałam dzisiaj. Wcześniej nie było takiego problemu. Sposób z wyłączeniem i włączeniem telefonu już testowałam-niestety nie pomogło.

Troubleshooter

Masz jeszcze jakiś pomysł @nismo czy zostaje reset?  

Big Cheese

@PrzemekM, Ja bym jeszcze spróbował wykonać "wipe cache partition" oraz wyczyszczenie danch aplikacji Telefon.

https://eu.community.samsung.com/t5/Telefony/Soft-Hard-Reset-oraz-Tryb-bezpieczny/m-p/487899#M5944

Troubleshooter

@kamil40013  Fakt wyczyszczenie danych aplikacji telefon do dobry pomysł, warto spróbować przed hard resetem.

A może coś z kartą sim. Kiedyś widziałem przypadek że telefon co chwilę tracił zasięg i okazało się że karta sim była uszkodzona.

Superuser I
Superuser I

@kamil40013  napisał(a):

@PrzemekM, Ja bym jeszcze spróbował wykonać "wipe cache partition" oraz wyczyszczenie danch aplikacji Telefon.

@AAAgggaaa, przydatne wskazówki dotyczące rozwiązywania najczęstszych problemów z aplikacjami znajdziesz w tym wątku.

Jeżeli powyższe wskazówki nie pomogą, to tak jak wspomniał @PrzemekM, konieczne będzie wykonanie przywracania ustawień fabrycznych bez kopii zapasowej.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Autorzy z największą liczbą like