Wsparcie

Open search

Wyświetlanie przychodzących SMS

Highlighted
ROZWIĄZANE
Apprentice

Hej, po resecie urządzenia zmienił mi się sposób wyświetlania przychodzących sms. Wcześniej gdy przychodził sms to wyświetlał się w górnej części ekranu (na całej szerokości) , a po kliknięciu mogłem wybrać 1 z 3 opcji (przeczytane, odpowiedź  zamknij) . Aktualnie wyskakuje tylko niewielka ikonka sms a później rozwija się z danymi nadawcy i częścią wiadomości. Wiem że gdzieś to można znienic tylko nie mogę znaleźć, proszę o wsparcie. 

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Big Cheese

@fcraptor

Ustawienia --> Wyświetlacz --> Ekran krawędziowy --> Podświetlenie krawędziowe --> Zarządzaj powiadomieniami --> Odznaczasz aplikację "Wiadomości".

Drugie rozwiązanie:
Rozwijasz górną belkę --> Wyłączasz ikonę "Podświetlenie krawędziowe"

Od tej pory przychodzące SMS-y powinny pokazywać się po staremu.

Daj znać, czy pomogło.

15 ODPOW. 15
Superuser II
Superuser II

@fcraptor jakie urządzenie, na jakiej  wersji sytemu?

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Apprentice

Urządzenie Galaxy Note 8 ,system Oreo 8.0, Rom n950fxxs5crk4 

Superuser II
Superuser II

@fcraptor wejdź w ustawienia ekranu blokady, następnie powiadomienia i zakladka styl widoku. Wybierz jak mają być wyswietale powiadomienia.

Daj znać czy pomogło, bo to ścieżka do ustawiań na S9 i androidzie Pie. Ale powinno być podobnie. Może nie być stylu widoku tylko bezpośrednio ustawiania w pierwszym oknie.

A na przyszłość pisz proszę w dziale urz. Moblilnych, bo ten dotyczy N9.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Apprentice

Nie zauważyłem takiego działu, następnym razem będę tam pisać. Teraz już nie będę zakładać nowego  myślę że warto tu dokończyć dla potomnych. Niestety nie ma żadnej z tych opcji w miejscu gdzie podałeś. Troche Cię naprowadze ponieważ mogłeś źle zrozumieć, Nie chodzi mi o powiadomienia na ekranie blokady, chodzi mi o powiadomienia podczas używania telefonu. 

Superuser I
Superuser I

@fcraptor, szukałem tego typu ustawień, ale nie znalazłem. To nie znaczy, że ich nie ma Być może korzystałeś z innej aplikacji do obsługi wiadomości SMS?

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Apprentice

20190105_115507.jpg

Tutaj foto jak wyskakuje, wcześniej było inaczej. Nigdy nie korzystałem z innej aplikacji jak systemowa do sms. Wiem że gdzieś to zmienialem tylko po roku czasu nie pamiętam.

Apprentice
Dobra, to nie jest kwestia aplikacji sms, teraz robiłem testy z WhatsApp i jest to samo, tylko że na pasku jest ikona WhatsApp. To musi być jakieś ogólne ustawienie dla powiadomień.
Superuser I
Superuser I

@fcraptor, a przypadkiem nie chodzi o opcje, które pojawiają się na powiadomieniu po rozwinięciu górnej belki?

Odpowiedz-SMS.jpg

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Apprentice
Wsasnie nie, coś takiego jak masz tylko bez rozwijania górnej belki.
Autorzy z największą liczbą like