[Win 10] Nie można zainstalować programu Samsung Kies

Highlighted
Apprentice

Witam serdecznie wszystkich.

Mam od niedawna nowy komputer z systemem Windows 10 64bit. Chciałem zrobić back-up telefonu. W tym celu pobrałem program Samsung Kies. Niestety nie mogę go zainstalować. Podczas próby uruchomienia instalatora pojawia się komunikat o następującej treści:

"Nie można uruchomić aplikacji, ponieważ jej konfiguracja równoczesna jest niepoprawna. Więcej szczegółów można znaleźć w dzienniku zdarzeń aplikacji lub przy użyciu narzędzia wiersza polecenia sxtrace.exe"

Czy ktoś ma pomysł, jak ten problem rozwiązać? Szukałem w internecie ale nic dotąd nie znalazłem.

Pozdrawiam,

gordom

5 ODPOW. 5
Voyager
Witaj @gordom. Opisany problem nie wynika z problemów z naszą aplikacją, tylko z Twoim komputerem. Tutaj znajdziesz rozwiązanie:
https://answers.microsoft.com/pl-pl/windows/forum/windows_7-windows_install/nie-mo%C5%BCna-uruchomi%...

Odnosi się do windowsa 7, jednak sprawdzi się też w twoim przypadku.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!
Pathfinder
Z doświadczenia muszę powiedzieć, że Smart Switch jest o niebo lepszy.
Apprentice

Dzięki wszystkim. Już zainstalowałem Smart Switcha. Wystąpił ten sam problem co z Kiesem, ale jak poczytałem o SideBySide i błędzie 9.0.21022.8 zainstalowałem odpowiednie pakiety Microsoft Visual C++. Teraz wszystko hula .
Pozdr.

Voyager

Jeżeli moja odpowiedź pomogła Ci rozwiązać problem, oznacz ją jako rozwiązanie problemu

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!
First Poster

Miałem ten sam problem zarówno w win10 jak i win 7 . Nie pomagały deinstalacje  C++,  przywracania systemu nawet nie próbowałem. Na próbę pobrałem starszą wersję KIES i... zainstalowała się bez problemów a po uruchomieniu jej sama zaproponowała aktualizację do najnowszej wersji i tak mam teraz najnowszą wersję KIES drogą okrężną.

Tak więc niekoniecznie musi to być problem z komputerem.

Pozdrawiam.

Autorzy z największą liczbą like