Wsparcie

Open search

Stały poziom baterii Samsung Galaxy A5 (SM-A500FU)

First Poster

Witam. Po aktualizacji oprogramowania procent baterii wskazuje cały czas 80% (nawet po całej nocy ładowania dedykowaną ładowarką). Co mogę zrobić poza oddaniem do serwisu (telefon po gwarancji).

4 ODPOW. 4
Voyager
Spróbuj na początek przywrócić ustawienia fabryczne telefonu, tylko zrób kopię zapasową danych bo jak przywrócisz to wszystko zostanie z telefony usunięte
First Poster

Ustawienia fabryczne, czyszczenie cache i systemu przez recovery także robiłem. Teraz wyjąłem SIM i SD oraz rozładowałem telefon tak, że nie bootował się do systemu i nałądowałem do "pełna" (po podłączeniu ładowarki stałe 80%).

Voyager
Hmmm dziwny problem, spróbuj może jeszcze wgrać na nowo firmware za pomocą programu odin. Może to rozwiąże problem, a jak nie to idź do serwisu bo to takie życie na krawędzi nigdy nie wiesz kiedy bateria się skończy
First Poster

Po zrootowaniu telefonu ten problem się pojawił, próbowałem wipe wszystkiego przez TWRP i wgrywanie ROMu z T-Mobile najnowszego dla mojego telefonu ale nic. Na rasie się nie przejmuje, bo przesiadłem się na S6, ale z telefonem mogę się pobawić. Prawdopodobnie padło coś na płycie, a koszt nowej to 250 zł.

Autorzy z największą liczbą like