Wsparcie

Open search

Skradziony Galaxy S8

First Poster

Witajcie!

Mam smutną historię i proste pytanie. 

Wylądowałem w szpitalu na SORze i skradziono mi mojego Galaxy S8 o którego dbałem jak *****. 

Pytanie jest bardzo proste - czy poza aplikacją Find My Mobile jest możliwość próby namierzenia telefonu np. po IMEI - czy ktoś go teraz używa i gdzie ewentualnie jest? Galaxy Note 7 bez problemu dało rade wyłączyć wszelakie podstawowe funkcje, więc myślę że i to nie będzie problemem, ale wolałem się zapytać  

Pozdrawiam was wszystkich i spokojnego wieczoru życzę

3 ODPOW. 3
Superuser II
Superuser II

@lolz_mandziuk Po IMEI to tylko służby. Na Note zapewne doistalowany był jakiś antywir lub apka, która po założeniu konta poprzez swoje serwey mogła śledzić telefon. Jeżeli nie miałeś nic takiego na S8 to tylko FMM lub Policja.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
First Poster
Galaxy Note 7 był przez Samsunga zablokowany bo coś mu sie ciepło robiło
Superuser II
Superuser II

Co nie zmienia faktu, że aktualne jest to co już napisałem.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Autorzy z największą liczbą like