Wsparcie

Open search

Samsung j4+ aktualizacja przez sieć komórkową

Superuser I
Superuser I

@Nice29, tak, posiadasz oprogramowanie od operatora Orange. Przydatne wskazówki znajdziesz w tym wątku 

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Superuser II
Superuser II

@Nice29 tylko jest mała rozbieżność z tym co napisałeś wcześniej. Skoro masz 4x OPV, to znaczy że SIMy również są Orange. ???

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Legend

@Nice29  Z kartą SIM T-mobile powinno być 

OPV/OPV/OPV/TPL czy się zgdadza @Szewcu72  ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser I
Superuser I

@vdsl2, ostatnie oznaczenie to pochodzenie telefonu czyli pozostanie OPV. Po włożeniu karty SIM do pierwszego slotu powinno się zmienić na OPV/TPL,OPV/OPV.

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Legend

@nismo  Ja takiego problemu jak ma @Nice29  na sofcie od T-mobile nie mam 

TPL/TPL,TPL/TPL

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Explorer
Mam z karta heyah OPV/OPV,OPV/OPV
W SUMIE to chyba nic sie z tym nie da zrobic jak wgrac czystego androida w serwisie i pozbawic sie gwarancji
Superuser I
Superuser I

@Nice29, jeżeli zlecisz usługę zmiany oprogramowania w serwisie to nie stracisz gwarancji 

Highlighted
Superuser II
Superuser II

@Nice29 coś masz zdrowo namieszane. Jeźeli masz Heyah, powinno być OPV,DPL,OPV,OPV.

Wersja oprogramowania dostawcy Usług ma taki zapis:

- dla wersji DS (dual sim) ROM,SIM1,SIM2,REGION

- dla wersji F (jedna karta) wygląda to tak: ROM,SIM,REGION.

gdzie:

ROM - wersja CSC aktualnie zainstalowanego romu

SIM1 - tu nie trzeba wyjaśniać

SIM2 - tu nie trzeba wyjaśniać

REGION - pierwotna wersja CSC regionu, kraju lub operatora dla którego przeznaczone było urządzenie.

Wszystko da się zrobić, wystarczy, że udasz się do autoryzowanego serwisu a tam w kilka minut i za drobną opłatą, twój telefon osiągnie np. stan XEO,XEO,XEO,XEO 

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Explorer
Moze oni coa namieszali mam caly czas tak samo od mome tu wlaczenia telefonu.... a to nkwy telefon... no nic zobacze moze w wolnej chwili do serwisu zajrze po niebrandowane oprogramowanie....orange widac zawsze cos namiesza a potem zwala na producenta...
Explorer

Dokladnie wyglada to tak juz nie wspomne ze z listopada mam poprawke zabezpieczen a juz zaraz marzec sie konczy

Autorzy z największą liczbą like