Wsparcie

Open search

S7 edge - dane komórkowe w tle, zawiesza sie telefon

Highlighted
Apprentice

Witam, od poltora roku mam S7 EDGE i okolo pol roku temu albo i dłużej mam duże problemy z zawieszeniem się telefonu gdy go użytkuje. Z tego co pamiętam pierwszym zawiesił się na około miesiąc, włączał się i wyłączał tyle czasu że aż się rozładował, był podłączony pod ładowarkę to może 3 razy w ciągu dnia potrafil włączyć się na około minutę i znowu się wyłączał. Dodam że był wtedy tak gorący że się to nie dało w rękach trzymać.  Po miesiącu udało mi się to włączyć na taki czas aby zgrać sobie wszystkie zdj i kontakty na komputer i zrobiłam przywrócenie ustawień fabrycznych. I działał do momentu aż nie pobrał jakiejś gierki na telefon. Udal o mi się to włączyć używając tylko hard resetu i usunąć grę. Wtedy po kilku powtórzeniach hard resetu zaczął normalnie działać. Więc stwierdziłam że nie bd pobierać nic oprócz podstawowych aplikacji typu messanger, fcb, bank. I to był strzał w 10 zawiesza się tylko czasami jak wejdę w jakąś "nienormalna" aplikacje :/ ale ok przeżyłam to, ale teraz ZONK  :O wszystko działało tylko przez wifi, ale gdy tylko włączę dane w tle obrazu się zawiesza i znowu trzeba hard reset :( gdy wyłącze dane to znowu wszystko działa w miarę ok. Poradzicie mi co mogę zrobić, czy nadaje się tylko do wyrzucenia? Antywirusa mam i codziennie przeglądam czy nie ma wirusów no i niby tel jest czysty.

5 ODPOW. 5
Superuser II
Superuser II

Czy próbowałaś uruchomić telefon w trybie bezpiecznym? Jak wtedy się zachowyuje?

Czy po wykonanym resecie fabrycznym, telefon przywracany był z kopii Google lub konta Samsung?

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Apprentice

A jakie to jest bezpieczne? Z konta google

Apprentice
Teraz na 3 razy muszę odpisać bo się wyłącza
Superuser II
Superuser II
Wykonaj factory reset z poziomu recovery, opis jak to zrobić znajdziesz na forum. Skonfiguruj telefon tak jak pierwszy raz po wyjęciu z pudełka, nie przywracaj żadnych danych z kopii, nie instaluj aplikacji Zaktualizuj ewentualnie system i jego aplikacje i sprawdź co się dzieje.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Apprentice

Spróbuję zobaczymy co się będzie działo, jak to zrobię to dam znać, ale trochę mi to zajmie 

Autorzy z największą liczbą like