Wsparcie

Open search

Problemy z wifi

First Poster

Witam , mam telefon A5 2016 , od wczoraj mam problem z wifi. Mianowicie naciskam na ikonkę wifi na pasku i ona podświetla się tak jakby internet był włączony , jednak kiedy chowam pasek wifi się wyłącza. Zresetowałam telefon na chyba wszystkie możliwe sposoby , nic to nie dało. Próbowałam również włączyć tryb samolotowy (gdzieś przeczytałam że to powinno pomóc) i też nic . Po resecie telefonu wifi juz się w ogóle nie załącza tylko wyskakuje napis : brak polączenia, nie można pobrać załącznika .Dodam że dzień wcześniej zrobiła mi się aktualizacja oprogramowania. Jaka może być przyczyna ?

2 ODPOW. 2
Voyager
Możliwe że jest probem z firmware urządzenia. Jeżeli chcesz możesz pobrać firmware ze strony Samsung i zaktualizować go programem Odin. A jak nie wiesz jakto zrobić to przejdź się do serwisu bo może być tak ze probelm jest trochę głębszy
First Poster

okazuje się że bluetooth też mi nie działa , czytałam że jest to jakoś powiązane.  Nie bardzo wiem jak zrobić to co napisałeś , ale bedzie to raczej problem z oprogramowaniem a nie z telefonem ? 

Myślałam oddać go na serwis ale teraz myśle pojechać typowo do salonu samsunga i może tam mi coś pomogą .

Autorzy z największą liczbą like