Wsparcie

Open search

Problem z ładowaniem Galaxy s8

First Poster

Mam problem. Po podpięciu ładowarki pojawia się kominikat o wolnym ładowaniu, co może wywoływać ten problem?20190121_120850.jpg

15 ODPOW. 15
GrandMaster

@patryk789A używasz oryginalnej ładowarki jaką otrzymałeś czy innej ?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Troubleshooter

Pytanie czy komunikat pojawia się również po podpięciu innej ładowarki? 

Superuser I
Superuser I

@patryk789, czy problem występuje od nowości czy pojawił się nagle? Informacja o wolnym ładowaniu pojawia się za każdym razem? Czy w ostatnim czasie zmieniałeś ładowarkę?

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Troubleshooter

Warto jeszcze sprawdzić czy port USB nie jest zabrudzony.

First Poster

Problem występuje od kilku dni. Korzystam z orginalnej ładowarki, przy podłączaniu innych jest ten sam komunikat.  

Ostatnio mi upadł ale nie wiem czy to by miało związek z problemem.

First Poster

I jescze jedno: po podłączeniu do komputera nie zawsze go wykrywa.

Superuser I
Superuser I

@patryk789, port USB mógł ulec uszkodzeniu w trakcie updaku. Na wszelki wypadek możesz przywrócić ustawienia fabryczne i sprawdzić czy to pomoże. Podejrzewam jednak, że konieczna będzie wizyta w punkcie serwisowym.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Troubleshooter

Zgadzam się z @nismo najprawdopodobniej jest uszkodzony port USB. 

Telefon masz jeszcze na gwarancji?

First Poster

Tego też się obawiałem. Tak właśnie na szczęście obowiązuje jeszcze gwarancja. Dzięki za informacje. 

Autorzy z największą liczbą like