Wsparcie

Open search

Popsuty głośnik w samsung galaxy A5 (2017)

First Poster

Witam. Dzisiaj rano podczas uzywania telefonu nagle bylo slychac 1 sekundowy szum po czym telefon sie uruchomil ponownie i od tego momentu nie dziala glosnik i nie moge przez niego np. sluchac muzyki, slyszec jak ktos do mnie dzwoni. Prosze o pomoc!

7 ODPOW. 7
Superuser II
Superuser II

Szkoda, że zakładałeś nowy temat, mogłes pisać w tym istniejącym, w którym i tak już zadałeś pytanie. 

https://eu.community.samsung.com/t5/Urz%C4%85dzenia-Mobilne/Samsung-Galaxy-A5-2017-zepsuty-g%C5%82o%...

Szkoda dublować watki i robić bałagan.

A teraz dodnośnie samego problemu. Na początek spróbuj wykonać wipe cache partition, gdyby nie pomogło to factory reset. Obie funkcje z poziomu recovery.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
First Poster

hard reset nie pomogl i nie wiem co teraz robic. Zostaje tylko oddanie do serwisu?

Highlighted
RadekK Moderator
Moderator

Cześć 

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
First Poster

Witam mam problem , byłem na dworze , temp. była na minusie , wracam do domu chciałem odpalicz film na telefonie,

Odpaliłem film , ale dzwieku brak ,a rano wszytsko było dobrze  , tylko na dworze miałem słuchawki podłaczone , a jak wróciłem to głosnik nie działał tylko lekki szum. Ktoś wie co mogło sie stać ?

Superuser II
Superuser II

A dałeś szansę telefonowi na rozgrzanie się, na odparowanie ewentualnej wilgoci która się wytrąciła po zmianie temperatur w urządzeniu?

O tym należy zawsze pamiętać, gdy przenosimy urządzenie z niskiej temperatury (ok 0 i na minusie) do wyższej.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
First Poster

Narazie użytkuje że słuchawek,  zobaczymy czy rano coś się zmieni , bo jak włączam muzykę to jak się przystawi ucho to jest tylko szum.

RadekK Moderator
Moderator

Hej @Krecik213,

Głośnik zaczął działać poprawnie?

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
Autorzy z największą liczbą like