Wsparcie

Open search

Note8 - wystający rysik z obudowy

ROZWIĄZANE
First Poster

Witam, 

Posiadam Note8 i zauważyłem, że końcówka rysika nie jest idealnie na równi z obudową. Gdy kładę telefon na dolnej części obudowy to telefon opiera się minimalnie na tym nieszczęsnym rysiku. Wiem, że można kupić etui i problem z głowy, ale czy ktoś spotkał się z czymś takim? Zdjęcie w załązniku. Z góry dziękuję i pozdrawiam.20190308_225134.jpg

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Big Cheese

@kacper_04, Co prawda nie posiadam żadnego Note'a, ale jak spojrzysz na poniższe zdjęcia innych egzemplarzy Note 8, to S-Pen wystaje dokładnie tak samo, jak u Ciebie.

2.JPG1.jpg

Możliwe, że jest zrobione po to, aby można było łatwiej wyczuć palcem rysik.

6 ODPOW. 6
Big Cheese

@kacper_04, Co prawda nie posiadam żadnego Note'a, ale jak spojrzysz na poniższe zdjęcia innych egzemplarzy Note 8, to S-Pen wystaje dokładnie tak samo, jak u Ciebie.

2.JPG1.jpg

Możliwe, że jest zrobione po to, aby można było łatwiej wyczuć palcem rysik.

Superuser I
Superuser I

@kacper_04, w Note9 główka rysika również minimalnie wystaje poza obrys urządzenia. Moim zdaniem to normalne zjawisko.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Troubleshooter

@nismo  @kacper_04  @kamil40013  U mnie wygląda to tak: _20190309_075526.JPG

Superuser I
Superuser I

Również zrobiłem zdjęcie ale z nieco innej perspektywy. Patrząc z góry rysik wystaje dokładnie tyle samo co na zdjęciu od @PrzemekM.

Rysik.jpg

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
First Poster
Mam wrażenie, że wystaje mi bardziej niż u @nismo i @PrzemekM. To jest dokładnie to samo co na zdjęciu @kamil40013
Superuser I
Superuser I

@kacper_04, widocznie osadzenie rysika w obudowie może się nieznacznie różnic w zależności telefonu. Podejrzewam, że to zależy od rysika a nie konstrukcji samego telefonu. Być może gdybyś miał możliwość sprawdzenia innego rysika to okazałoby się, że jest schowany nieco bardziej.

Autorzy z największą liczbą like