Wsparcie

Open search

Niedochodzące smsy po aktualizacji systemu

Highlighted
ROZWIĄZANE
Apprentice

Witam,

Pod koniec marca zrobiłam aktualizacje systemu. Wraz z nią zaczął sie problem z smsami ktore do mnie nie docierają. Co ciekawe jest to tylko 2 sms- czyli ktoś wysyła mi 3 smsy a ja dostaje tylko 1 i 3.

Usunęłam wszystkie smsmy które miałam. Nie chce przywracac telefonu do ustwien fabrycznych. Moze jest inny sposób?

Czy tylko czekanie do następnej aktualizacji..

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Superuser I
Superuser I

@Kakakoc24, spróbuj skorzystać ze wskazówek opisanych w tym wątku. Daj znać czy udało się rozwiązać problem.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
15 ODPOW. 15
Superuser I
Superuser I

@Kakakoc24, spróbuj skorzystać ze wskazówek opisanych w tym wątku. Daj znać czy udało się rozwiązać problem.

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Apprentice
Działa! Dziękuję!
Superuser I
Superuser I

@Kakakoc24, świetna informacja! Daj znać czy musiałeś wykonać wszystkie wskazówki. Taka informacja z pewnością będzie przydatna dla innych osób z takim problemem.

Apprentice

W moim przypadku pomogło wyczyszczenie danych aplikacji

Superuser I
Superuser I

@Kakakoc24, dziękuję za informację i przy okazji zachęcam do regularnych odwiedzin forum 

Apprentice

niestety to rozwiąznie było chwilowe. Smsy nie przychodzą tylko od sieci play. Wyminiłam juz karte sim i nadal nic..

Troubleshooter

@Kakakoc24  W jakiej sieci masz kartę sim?

Apprentice

W T-mobile

Troubleshooter

@Kakakoc24  A próbowałeś zrobić konfigurację karty sim na stronie t mobile?

http://www.t-mobile.pl/konfigurator/web/

Autorzy z największą liczbą like