Wsparcie

Open search

Nagłe rozładowanie baterii - A5 2016

New Member

Cześć

Mam problem od kilku tygodni z telefonem A5 - w wersji 2016r (SM-A510F) na androidzie 6.0.1 - który objawia się tym, że podczas gdy jest niki poziom baterii, poniżej 30%, to np. nagłe "wybudzenie" go (na zrzutach jest to np budzik po godzinie 6.00 lub na innym był to messenger) powoduje, że telefon nagle rozładowuje i wyłacza się. Początkowo działo się to przy ok. 10% i zlekceważyłem to, ale przy 30% jest to trochę uciążliwe.

Co poradzicie? Ktoś miał podobny problem? Coś od strony softu? Wymiana baterii - ile to może kosztować w autoryzowanym seriwsie?

Dzięki!

Screenshot_20180813-060853.pngwybudzenie przez budzik o 6.00Screenshot_20180814-091749.jpgwybudzenie przez wiadomość na messengerScreenshot_20180814-091802.jpgc.d. wybudzenie przez wiadomość na messenger

1 ODPOWIEDŹ 1
KrzysiekK Moderator
Moderator

Cześć @halik664

Opisywane utrudnienia wskazują raczej na problem z baterią. Możesz oczywiście spróbować przywrócić ustawienia fabryczne telefonu. Najlepiej przez menu Recovery. Upewnij się wcześniej, że wykonałeś kopię zapasową danych i masz naładowany telefon.

Jeśli to nie pomoże, zgłoś się do najbliższego serwisu.

Niestety nie dysponuję cennikiem wymiany baterii.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
Autorzy z największą liczbą like