Wsparcie

Open search

Galaxy note 4

First Poster

Nie działa antena nfc w bateri 

4 ODPOW. 4
Voyager
Czołem @Robson. Opisane działanie nie jest prawidłowe i nie powinno występować. Jeżeli bateria była wymieniana na nową, jest oryginalna i nie działa prawidłowo to zalecam przekazać ją do sprzedawcy w celu reklamowania. Jeżeli natomiast nie wymieniałeś baterii w swoim telefonie i fabryczna nie działa prawidłowo, to przekazanie sprzętu do serwisu będzie odpowiednim rozwiązaniem. Spis punktów autoryzowanych serwisów na terenie całego kraju znajdziesz na poniższych stronach internetowych:

http://www.ccsonline.pl
http://www.ctdipolska.pl
http://www.samsung.com/pl/support/servicelocation/


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!
First Poster

Chyba prostszym rozwiązaniem będzie zamienić od innego nouta 4 baterie i sprawdzić niż zostawic z pelnym dostępem do mobilnej płatności i innych kont smartphona w serwisie na kilkanaście dni a oni pewnie go przywrócą do ustawień fabrycznych kasując wszystko 

Apprentice
Też miałem ten problem, póki nie odkryłem, że chińskie baterie nie czytają NFC, dopiero orygnalna bateria dała tą możliwość.
New Member

Czy żeby korzystać z NFC potrzebna jest oryginalna bateria? Od wczoraj załuważyłem, że nie mogę przesłać zdjęć . Bateria jest nie orginalna.

 

Autorzy z największą liczbą like