Wsparcie

Open search

Galaxy S6 samoczynne resetowanie i niecodzienne zachowanie baterii

Highlighted
ROZWIĄZANE
New Member

Witajcie

Mam problem z Galaxy S6. Od jakiegos czasu resetuje sie przy poziomie bateri nawet 45%. Po włączeniu pokazuje, że bateria ma 0% i ładuje. Co dziwne po kilku minutach przeskakuhe z poziomu np. 10% na 40% i dalej normalnie ładuje... Robiłem reset do fabryki ale niewiele to dało... Macie jakieś pomysły??

Pozdro...

Zmieniłem tytuł wątku na odzwierciedlający treść postu. Usunąłem dubel z "Dysksuje ogólne" /RadekK

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Superuser I
Superuser I

Witaj @Koodlaty. W najlepszym przypadku wystarczy wymienić baterię na nową. Gorszy scenariusz to uszkodzenie płyty głównej lub innych podzespołów telefonu. Niestety na forum nie stwierdzimy dokładnej przyczyny problemu, dlatego zachęcam do skorzytania z usług serwisu Samsung.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
1 ODPOWIEDŹ 1
Superuser I
Superuser I

Witaj @Koodlaty. W najlepszym przypadku wystarczy wymienić baterię na nową. Gorszy scenariusz to uszkodzenie płyty głównej lub innych podzespołów telefonu. Niestety na forum nie stwierdzimy dokładnej przyczyny problemu, dlatego zachęcam do skorzytania z usług serwisu Samsung.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Autorzy z największą liczbą like