Wsparcie

Open search

Dlaczego aktualizacja nie jest dostępna dla mojego telefonu?

Big Cheese

Czyli jest możliwość zmiany ostatniego oznaczenia. Zawsze myślałem, że jest to niezmienialne.

Superuser I
Superuser I

@kamil40013, też tak myślałem do momentu wizyty w serwisie Samsung 

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Superuser II
Superuser II

@whatsup1981 @nismo muszę Was zaskoczyć. Ostatnią pozycję również da się zmienić. 😎😉👍

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Superuser I
Superuser I

@Szewcu72, to kolejne zaskoczenie. Tak czy inaczej ostatnie oznaczenie nie ma żadnego wpływu na odbieranie aktualizacji więc tak na prawdę może pozostać niezmienione 

Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Legend

Ostanio dla mojego modelu A6 2018 nie było możliwości pobrania bezpośrednio przez telefon wersja A600FNXXU3ASA4  ale pobrablem przez smart switch

Screenshot_20190214-232924_Settings.jpgScreenshot_20190214-232930_Settings.jpg

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser I
Superuser I

@vdsl2, aktualizacja 3ASA4 pojawiła się dopiero wczoraj dla Twojego telefonu. Tak czy inaczej powinna być dostępna z poziomu ustawień telefonu.

Legend

@nismo  Według mnie była już dostępna 12.02 2019 tak samo była widoczna samfirm czy smart switch

Przechwytywanie.PNG

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Big Cheese

@vdsl2, Czasami tak jest, że aktualizacja najpierw dostępna jest przez Smart Switch, a dopiero później pojawia się w OTA. Ostatnio tak miałem z aktualizacją do A5 2016.

Superuser I
Superuser I

@vdsl2, bardzo możliwe. Zasugerowałem się stroną z oficjalną listą zmian a tam z reguły pojawia się informacja dzień lub dwa po udostępnieniu aktualizacji 

Superuser I
Superuser I

@kamil40013, nie wiedziałem, że aktualizacja może w pierwszej kolejności pojawić się w aplikacji Smart Switch. Wydaje mi się, że w przypadku Galaxy S8+ oraz obecnie Note9 nigdy się coś takiego nie zdarzyło.

Autorzy z największą liczbą like