Wsparcie

Open search

Bixby Note8 hasło glosowe

Highlighted
First Poster

Witam. Jaki jest powód braku możliwości odblokowania telefonu za pomocą hasła glosowego przez Bixby. Bixby odpowiada że nie może rozpoznać hasła. Zmiana hasła nie pomaga. Wcześniej działało.bez problemu i mam wrażenie że po aktualizacji przestało...

3 ODPOW. 3
KrzysiekK Moderator
Moderator

Cześć NOTE8DS

Spróbuj wyczyścić dane aplikacji powiązanych z Bixby, zwłaszcza Bixby Voice (Ustawienia > Aplikacje > Bixby Voice > Domyślna pamięć > Wyczyść dane).

Daj znać czy sugestia pomogła.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
First Poster
Witam. Tak zrobiłem ale niestety nie pomogło. Próbowałem dodawać różne hasła i nie działa. Mimo że wcześniej działało bez najmniejszego problemu
DamianK Moderator
Moderator
NOTE8DS,

W takiej sytuacji pozostaje wykonać kopię zapasową telefonu i zresetować urządzenie do ustawień fabrycznych. Jeżeli faktycznie problem pojawił się po aktualizacji, a samo czyszczenie danych aplikacji nie pomogło, przyczyna prawdopodobnie tkwi głębiej w systemie. Factory reset to w tym momencie jedyna rzecz, którą zrobisz w domowych warunkach i może pomóc.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Zajrzyj na nasz dział wideo! | Spotkanie Społeczności Samsung | Relacja z IFA2018
Autorzy z największą liczbą like