Wsparcie

Open search

Android Oreo - Beta testy! :)

KrzysiekK Moderator
Moderator

oreo.jpg

Cześć forumowicze.

Nadszedł wyczekiwany przez wielu z nas dzień. Ruszyły zapisy do beta testów Android Oreo.

Testy dotyczą modeli Galaxy S8 oraz S8+.

Chcecie skorzystać z możliwości testowania i przyłożyć swoją cegiełkę do optymalizacji systemu?

Wystarczy otworzyć aplikację Samsung Members, rozwinąć boczne menu i wybrać pozycje Ogłoszenia.

1.jpgMembers2.jpgboczne menu3.pngOgłoszenia

Następnie czeka nas dokończenie formalności i akceptacja warunków.

4.png5.png6.jpg

Ostatnim krokiem jest przejście do Ustawień telefonu i wybór ręcznej aktualizacji oprogramowania.

7.pngUstawienia8.pngAktualizacja

Jeśli aktualizacja nie będzie dostępna od razu, nie martwcie się. Po kilku minutach zrestartujcie telefon i sprawdźcie ponownie. Na pewno jeszcze dzisiaj będziecie mogli rozpocząć testy. :smileyhappy:

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
287 ODPOW. 287
Voyager

@Szewcu72, @PiotrPasternak, @Alicja70@PioterC - testujecie ?

Dajcie znać jak wrażenia !

MichałP

Helping Hand
Zarejestrowałam się już i czekam na pobranie. Jeszcze nie jest dostępne. 😁
Superuser II
Superuser II
Czekamy, aż serwery przetrawią i pozwolą na pobranie.
Można już dać info na społecznościówki?

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Voyager
Jeszcze chwilę
Superuser II
Superuser II
Już można pobierać. serwery przetrawiły.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Voyager
no to chwila minęła
Helping Hand

Dopiero pobrałam dajcie mi chwilę jestem w pracy..😁

Superuser II
Superuser II

@MichalP daj znać kiedy będzie można zapodać info szerszemu gronu userów, twitter twarzoksiążka i resta.

Voyager

@Szewcu72

bardzo proszę informować

MichałP

Autorzy z największą liczbą like