Wsparcie

Open search

Always on Display S8

Highlighted
ROZWIĄZANE
New Member

Jestem posiadaczką Samsunga S8. Od momentu aktualizacji Androida mam problemy z działaniem opcji Always od Display. Mimo, że jest on włączony w opcji ustawień, nie jest aktywny. Czy ktos ma podobny problem i moglby pomóc w rozwiązaniu?

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Superuser I
Superuser I

@Adaa1, w najnowszej wersji systemu Android Pie ekran AoD standardowo aktywuje się po naciśnięciu wyświetlacza. Jeżeli chcesz, aby był widoczny przez cały czas to musisz wejść do ustawień i zmienić jego tryb na opcję ciągłego wyświetlania. Zmiany możesz dokonać przechodząc kolejno do: Ustawienia > Ekran blokady > Always on Display > Tryb wyświetlacza. Daj znać czy się udało.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
2 ODPOW. 2
Superuser I
Superuser I

@Adaa1, w najnowszej wersji systemu Android Pie ekran AoD standardowo aktywuje się po naciśnięciu wyświetlacza. Jeżeli chcesz, aby był widoczny przez cały czas to musisz wejść do ustawień i zmienić jego tryb na opcję ciągłego wyświetlania. Zmiany możesz dokonać przechodząc kolejno do: Ustawienia > Ekran blokady > Always on Display > Tryb wyświetlacza. Daj znać czy się udało.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych!
Troubleshooter

@Adaa1  To ja jeszcze dorzucę zrzut ekranu z ustawień: Screenshot_20190311-203041_Always On Display.jpg

Autorzy z największą liczbą like