Wsparcie

Open search

warunkowe przekazywanie połączeń włączone

Legend

@nismo  Być może ale przekładałem sim swoją do GT-S5610(bez brandu) i od razu mam takie infomacje pod czas wybierania numeru. Ale wniczym to nie przeszkadza.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Big Cheese

@tom2004 @vdsl2 @nismo  W orange mam takie sam komunikat, ale w niczym on nie przeszkadza.

Superuser II
Superuser II

@PrzemekM kiedy Ci się to wyświetla, o u mnie, w Orange, nie chce. :( 

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Legend

@Szewcu72  Po wybraniu numeru.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser II
Superuser II

Na S10+ w Orange nie mam tego komunikatu. 

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Legend

@Szewcu72  Ja też na A6 2018  w T-mobile a @nismo  ma na S10. Nie jest to głosowy a tylko na ekranie.

Superuser I
Superuser I

Zgadzam się, że komunikat w niczym nie przeszkadza. @Szewcu72, tak wygląda ten komunikat:

Screenshot_20190603-201906_Call.jpg

Superuser II
Superuser II

No to ja nic nie mam :( czy mam płakać

I od czego to zależy?

Big Cheese

Dokładnie tak to wygląda jak pokazał @nismo .

@Szewcu72  Operator udziela następującej odpowiedzi: "Oznacza to, że podczas Twojego połączenia, połączenia wykonywane przez kogoś innego będą przekazywane do poczty głosowej, usługi ktoś dzwonił lub Zadzwoń teraz.

Jeżeli się wyłączy wszystkie te usługi, komunikat nie będzie się pojawiał, ale nie uzyskamy żadnej informacji na temat tego, że ktoś do nas dzwonił, gdy telefon był wyłączony lub poza zasięgiem".

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Superuser I
Superuser I

@Szewcu72, poszperałem trochę w internecie i komunikat ten może mieć związek z ustawionymi numerami w opcjach przekazywania. W T-Mobile tak to wygląda:

Screenshot_20190603-203626_Phone.jpg

Zobaczcie  jak to wygląda u Was: Telefon > trzy kropki > Ustawienia > Usługi dodatkowe > Przekazywanie połączeń > Połączenia głosowe.

Autorzy z największą liczbą like