Wsparcie

Open search

warunkowe przekazywanie połączeń włączone

Highlighted
ROZWIĄZANE
First Poster

co oznacza warunkowe przekazywanie połączeń i czy można tą informację wyłączyć? wyświetla się podczas wykonywania połączenia

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Big Cheese

Dokładnie tak to wygląda jak pokazał @nismo .

@Szewcu72  Operator udziela następującej odpowiedzi: "Oznacza to, że podczas Twojego połączenia, połączenia wykonywane przez kogoś innego będą przekazywane do poczty głosowej, usługi ktoś dzwonił lub Zadzwoń teraz.

Jeżeli się wyłączy wszystkie te usługi, komunikat nie będzie się pojawiał, ale nie uzyskamy żadnej informacji na temat tego, że ktoś do nas dzwonił, gdy telefon był wyłączony lub poza zasięgiem".

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

32 ODPOW. 32
Legend

@tom2004  Nie jest to możliwe a w jakiej sieci masz kartę SIM ?

First Poster
t-mobile; cóż, przyzwyczaję się do tego komunikatu
Superuser II
Superuser II

@tom2004 a przypadkiem nie masz włączonej poczty głosowej?

S11 A MOŻE S20? PLOTKI, PRZECIEKI, INFORMACJE - czyli co już wiemy o nadchodzącym flagowcu!!!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Legend

@tom2004  Takie info mam  na ekranie w starym GT-S5610 podczas wykonywania połączenia. 

Superuser I
Superuser I

@tom2004, ten komunikat jest charakterystyczny dla sieci T-Mobile. Miałem go w S8+, Note9 a teraz występuje również w S10+.

Doceniaj i bądź doceniany. Doceniaj innych klikając w przycisk like lub zaakceptuj jako rozwiązanie.

Pochodzenie ma znaczenie. Wybieraj telefony od oficjalnych partnerów handlowych firmy Samsung.

Superuser II
Superuser II

Co oznacza, że związany jest z jakimiś usługami operatora dotyczącymi połączeń. Poza pocztą może być to połączenie oczekujące, zawieszanie, połączenie konferencyjne, czy przełączanie się między rozmowami.

@nismo masz te usługi aktywne? Być może wyłączenie ich spowoduje usunięcie komunikatu.

S11 A MOŻE S20? PLOTKI, PRZECIEKI, INFORMACJE - czyli co już wiemy o nadchodzącym flagowcu!!!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Superuser I
Superuser I

@Szewcu72, karta służbowa więc nie jestem w stanie tego sprawdzić.

Doceniaj i bądź doceniany. Doceniaj innych klikając w przycisk like lub zaakceptuj jako rozwiązanie.

Pochodzenie ma znaczenie. Wybieraj telefony od oficjalnych partnerów handlowych firmy Samsung.

Legend

@nismo  U mnie tego nie na A6 na karcie SIM T-mobile jedynie jak napisałem wyżej.

Superuser I
Superuser I

@vdsl2, czyli zapewne jest to usługa po stronie operatora sieci komórkowej.

Autorzy z największą liczbą like