Wsparcie

Open search

s9 plus - brak aktualizacji

Superuser I
Superuser I

@Kokoko3, w ostatnim czasie sporo się zmieniło jeżeli chodzi o politykę udostępniania aktualizacji. Do niedawna można było bez problemu aktualizować telefony sprowadzane z innych państw europejskich. Od pewnego czasu są z tym problemy a im nowsze telefony tym większe ograniczenia. Dla przykładu w modelach S10 i Note10 nie zaleca się zmiany wariantu ponieważ może to skutkować brakiem otrzymywania jakichkolwiek aktualizacji. Podejrzewam, że przywołane przeze mnie zmiany w polityce udostępniania aktualizacji nastąpiły właśnie na przełomie roku i stąd Twoje problemy. Warto również zauważyć, że nie wszystkie telefony zostały objęte nową polityką aktualizacji. Mam pewne podejrzenie, że wyłącznie modele z obsługą Project Treble zostały objęte ograniczeniami, ale to wyłącznie moje domysły.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Apprentice

Wielkie dzięki! @Szewcu72 Telefon już działa na aktualnym systemie, a wszystkie ustawienia i pliki pozostały na swoim miejscu.

Superuser II
Superuser II

@Kokoko3 cała przyjemność po mojej stronie. 

Cieszę się, że mogłem pomóc i żona zachowała swoje dane. 

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Autorzy z największą liczbą like