Wsparcie

Open search

s9 plus - brak aktualizacji

First Poster

Wyjmowanie karty nic nie pomogło, podłączenie do komputera rowniez. Ciagle komunikat iz aktualizacja z wrzesnia 2018. Jedynie serwis ?przy okazji uzywam przegladarki chrome i czasem jak ładuje mi sie strona po zaladowaniu ekran robi sie caly czarny wyjde z tej karty na inna i jak ponownie wejde w ta z czarnym ekranem wtedy pojawia sie normalna tresc strony . Czym to moze byc spowodowane ? Chrome zaktualizowany.

First Poster

Panowie jak to w końcu z tymi flagami knox jest. Można samemu przez Odina to zrobić bez utraty gwarancji? Tyle ile ludzi tyle opinii ..

Highlighted
Legend

@Rafal91123  Pozostaje jeszcze jedna opcja jak reset telefonu do ustawień fabrycznych z włożoną Polską kartą. Może zmieni się wariant z XEU/XEO na XEO/XEO.

bombka-choinkowa-ruchomy-obrazek-0094
Superuser I
Superuser I

@Rafal91123  napisał(a):

przy okazji uzywam przegladarki chrome i czasem jak ładuje mi sie strona po zaladowaniu ekran robi sie caly czarny wyjde z tej karty na inna i jak ponownie wejde w ta z czarnym ekranem wtedy pojawia sie normalna tresc strony . Czym to moze byc spowodowane ? Chrome zaktualizowany.

Wyczyść dane aplikacji Chrome lub odinstaluj i zainstaluj ją ponownie.

@alan94  napisał(a):

Panowie jak to w końcu z tymi flagami knox jest. Można samemu przez Odina to zrobić bez utraty gwarancji? Tyle ile ludzi tyle opinii ..

Nabicie flagi Knox wiąże się z utratą gwarancji. Jeżeli będziesz poruszać się w obrębie oficjalnych softów, to nie nabijesz flagi.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
First Poster
Oficjalnych softów czyt. Sammobile?
First Poster

A robil to ktoś i pomogło? 

Superuser I
Superuser I

@alan94  napisał(a):

Nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że oprogramowanie pobrane z nieoficjalnych stron będzie prawidłowe. Spróbuj skorzystać ze wskazówki podanej przez @vdsl2 polegającej na przywróceniu ustawień fabrycznych z włożoną polską kartą SIM.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Legend

@Rafal91123  Można spróbować może się uda. Nie ma 100% gwarancji taki zabieg.

bombka-choinkowa-ruchomy-obrazek-0094
Superuser I
Superuser I

@alan94  napisał(a):

A co się dzieje z twoim telefonem, że chcesz wgrywać oprogramowanie ?

@vdsl2, Możliwe, że to zadziała. Kiedyś zmieniałem CSC w S8 i dopiero po włożeniu polskiej karty SIM ustawiło się XEO.

First Poster

Mam DBT + z sieci z Austrii bodajże i nadal nie mam aktualizacji do Pie a dokladniej:Screenshot_20190211-142940_Settings.jpg

Screenshot_20190211-142904_DeviceKeystring.jpg

Autorzy z największą liczbą like