Wsparcie

Open search

s9 plus - brak aktualizacji

Highlighted
First Poster

Witam panowie, posiadam s9 kupiony w media expert w listopadzie 2018 roku. Dobtwj pory brak jakiejkolwiek aktualizacji.  W telefonie mam dwie karty polska i angielską gdyz obecnie pracuje w uk. Dodam zrzut z ustawień. Prosze o wasza pomoc.Screenshot_20190312-072325_Settings.jpg

Legend

@Rafal91123  Może pokaż nam jak jest u ciebie ? https://eu.community.samsung.com/t5/Galaxy-S9-S9/s9-plus-brak-aktualizacji/m-p/872334/highlight/true... Ale jak jest poza granicami polski nie jest możliwe pobranie aktulizacji 

bombka-choinkowa-ruchomy-obrazek-0094
First Poster

Screenshot_20190312-064806_DeviceKeystring.jpg

Screenshot_20190312-072325_Settings.jpg

Legend

@Rafal91123  Masz telefon na Wielka Brytanie tak wynika z "XEU"

First Poster
No bo pierwsze uruchomienie było w uk. I co z tym zrobic ? Da sie jakoś to zmienić? Lub zaktualizować? Moja dziewczyna miala kupiony rowniez s9 w tym samym czasie tylko ze w salonie samsunga w uk i normalnie wszystko sie aktualizuje. Poradzisz cos ?
Superuser I
Superuser I

@Rafal91123, podejrzewam, że problem pojawił się ponieważ posiadasz polski wariant telefonu a korzystasz z niego poza granicami kraju w dodatku z zagraniczną kartą SIM. Spróbuj na początek wyciągnąć angielską kartę SIM i w jej miejsce włóż polską. Daj znać czy to pomogło.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Legend

Może przypomnę ten temat

Superuser I
Superuser I

@vdsl2  napisał(a):

Może przypomnę ten temat

Z tej wypowiedzi wynika, że aktualizacja powinna być dostępna ponieważ telefon był kupiony w Polsce i posiada wariant XEO. Problemem może być jednak to, że został aktywowany z angielską kartą SIM 

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
First Poster
Dodam iz uzywam dwóch kart sim jednocześnie. To całkowicie wyjac angielska karte sim ? I czy da sie cos jeszcze zrobić? Skoro rejestracja odbyła sie na angielskiej karcie ?
Superuser I
Superuser I

@Rafal91123  napisał(a):
Dodam iz uzywam dwóch kart sim jednocześnie. To całkowicie wyjac angielska karte sim ?

Wyjmnij wszystkie karty i włóż polską.

@Rafal91123  napisał(a):
I czy da sie cos jeszcze zrobić? Skoro rejestracja odbyła sie na angielskiej karcie ?

Możesz podpiąć telefon do komputera pod program Smart Switch i sprawdzić czy on wyszuka aktualizację.
Jeszcze jest opcja, że udasz się do serwisu Samsunga i tam poprosisz ich o wgranie ostatniego oprogramowania.

Autorzy z największą liczbą like