Wsparcie

Open search

s9 plus - brak aktualizacji

Apprentice

Innej opcji nie ma? Do serwisu najblizszego mam ponad 100km😕

Legend

@LUKASZ85 Oczywiście że jest ale nie na oficjalnym forum napisz do kolegi  @Szewcu72  na PW  powinien Ci pomóc.

Superuser II
Superuser II

@LUKASZ85 jeżeli czujesz się na siłach  odezwij się do mnie na privie.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
First Poster

Mam problem z brakiem aktualizacji do Pie w moim S9.  Jest szansa z czymś "takim" w środku na aktualizacje w przyszłości, czy pomoże tylko zmiana na XEO?

Screenshot_20190211-142940_Settings.jpgScreenshot_20190211-142904_DeviceKeystring.jpg

Superuser I
Superuser I

@alan94, Twój telefon pochodzi z austiackiej sieci 3 Hutchinson, ale wariant z kolei jest ogólny na Niemcy (DBT). Już dawno powinieneś otrzymać nowszą wersję oprogramowania. Najlepiej będzie zmienić wariant na XEO, aby otrzymywać regularnie wszystkie najnowsze aktualizacje.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
First Poster
Nie ma ani przez OTA ani SmartSwitch, cisza totalna a sprawdzam niemal codziennie.
Superuser I
Superuser I

@alan94, w takim wypadku najlepiej zmienić wariant na XEO. Taka usługa jest wykonywana na miejscu w serwisie Samsung w cenie około 50 zł. Zerknij również do tego wątku.

Highlighted
Apprentice

masz lipe jak ja, @szewcu72 podpowiedział mi jak to zrobić, ale nie bardzo mam odwage, pozostaje wizyta w serwisie. jak bardziej ogarniasz zwróć sie do niego o pomocmoże zrobisz to sam...

Apprentice

A więc tak, byłem dziś w serwisie Samsunga  CH Wroclavia we Wrocławiu, wgrali mi XEO za free. Trwało to może max 10minut.

Superuser I
Superuser I

@LUKASZ85, super, że podzieliłeś się tą informacją na forum! Podejrzewam, że w CH Wroclavia będą mieli od dzisiaj więcej klientów 

Autorzy z największą liczbą like