Wsparcie

Open search

s9 plus - brak aktualizacji

Highlighted
Apprentice

Innej opcji nie ma? Do serwisu najblizszego mam ponad 100km­čśĽ

Legend

@LUKASZ85 Oczywi┼Ťcie ┼╝e jest ale nie na oficjalnym forum napisz do kolegi  @Szewcu72  na PW  powinien Ci pom├│c.

Superuser II
Superuser II

@LUKASZ85 je┼╝eli czujesz si─Ö na si┼éach  odezwij si─Ö do mnie na privie.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Je┼Ťli moja odpowied┼║ by┼éa pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWI─äZANIE.
First Poster

Mam problem z brakiem aktualizacji do Pie w moim S9.  Jest szansa z czym┼Ť "takim" w ┼Ťrodku na aktualizacje w przysz┼éo┼Ťci, czy pomo┼╝e tylko zmiana na XEO?

Screenshot_20190211-142940_Settings.jpgScreenshot_20190211-142904_DeviceKeystring.jpg

Superuser I
Superuser I

@alan94, Tw├│j telefon pochodzi z austiackiej sieci 3 Hutchinson, ale wariant z kolei jest og├│lny na Niemcy (DBT). Ju┼╝ dawno powiniene┼Ť otrzyma─ç nowsz─ů wersj─Ö oprogramowania. Najlepiej b─Ödzie zmieni─ç wariant na XEO, aby otrzymywa─ç regularnie wszystkie najnowsze aktualizacje.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Je┼Ťli moja odpowied┼║ by┼éa pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWI─äZANIE.
First Poster
Nie ma ani przez OTA ani SmartSwitch, cisza totalna a sprawdzam niemal codziennie.
Superuser I
Superuser I

@alan94, w takim wypadku najlepiej zmieni─ç wariant na XEO. Taka us┼éuga jest wykonywana na miejscu w serwisie Samsung w cenie oko┼éo 50 z┼é. Zerknij r├│wnie┼╝ do tego w─ůtku.

Apprentice

masz lipe jak ja, @szewcu72 podpowiedział mi jak to zrobić, ale nie bardzo mam odwage, pozostaje wizyta w serwisie. jak bardziej ogarniasz zwróć sie do niego o pomocmoże zrobisz to sam...

Apprentice

A wi─Öc tak, by┼éem dzi┼Ť w serwisie Samsunga  CH Wroclavia we Wroc┼éawiu, wgrali mi XEO za free. Trwa┼éo to mo┼╝e max 10minut.

Superuser I
Superuser I

@LUKASZ85, super, ┼╝e podzieli┼ée┼Ť si─Ö t─ů informacj─ů na forum! Podejrzewam, ┼╝e w CH Wroclavia b─Öd─ů mieli od dzisiaj wi─Öcej klient├│w 

Autorzy z najwi─Öksz─ů liczb─ů like