Wsparcie

Open search

s9 plus - brak aktualizacji

Apprentice

Telefon kupiony w sklepie na all... sprzedawca z Wrocka. W aukcji napisane fabryczny zestaw, pl dystrybucja,  gwarancja producenta 2 lata, sklep istniejacy tez fizycznie, pudełeczko zafoliowane, brak jakichkolwiek śladów dotykania, dla mnie to była funkiel nówka sztuka. Może masz rację, może ktoś w niej dłubał, ale jeśli nawet, to było to nieźle zrobione. Z funkcjonowaniem tel nie było żadnych problemów, zastanowił mnie tylko brak poprawek, bo mojej mamie na moto g5s przychodzą co chwilę. To mój pierwszy telefon kupiony przez internet, do tej pory zawsze była to moja sieć lub sklep gdzie brałam pudełko do łapki i maszerowałam z nim do kasy.

Piszę jak na świętej spowiedzi, nic nie zatajam

Superuser II
Superuser II

@Ratmedzik "...może ktoś w niej dłubał, ale jeśli nawet, to było to nieźle zrobione."

csc.PNG

Nie łudź się, nic nie było dobrze zrobione, co wynika z informacji przekazanych przez ciebie.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Superuser I
Superuser I

@Ratmedzik, pamiętaj, że zawsze możesz zgłosić się do serwisu, gdzie za opłatą zmienią wariant telefonu i przy okazji wgrają najnowsze oprogramowanie. Usługa jest wykonywana na miejscu i kosztuje około 50 zł.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Apprentice

Wiecie, ja jestem laikiem, jak dostaję zapakowany sprzęt, to nie wnikam czy ktoś w nim grzebał, bo zakładam, że nie. Tematu by nie było gdyby się aktualizował. Ale się nie aktualizował, więc temat się pojawił. Bez problemu zdebrandowałam i wgrałam sobie pie, więc z mojego punktu widzenia historia ma pozytywne zakończenie. Wasze posty pewnie kilku ososbom otworzą oczy, albo pokażą źródło problemu z ich telefonami. Fajnie, ze Wam się chce odpisywać.

Superuser II
Superuser II

@Ratmedzik po to tu jesteśmy, aby sobie wzajemnie pomagać i wspierać się wiedzą. Skoro dołączyłaś do grona "wtajemniczonych"  pozostań i pomogaj innym. 

Highlighted
Apprentice

Screenshot_20190211-111107_Settings.jpg

Ja tez nie mam aktualizacji, tez mam cos namieszane? Zupelnie sie na tym nie znam, telefon z dystrybucji niemieckiej niby, pomoc z samsunga w Polsce kazala sie kontaktowac z dzialem obslugi w niemczech. 

Legend

@LUKASZ85 masz soft na Austria

Apprentice

Nie doczekam sie aktualizacji? Musze cos zmienić? Od polowy listopada od pierwszego uruchomienia nie miałem żadnej 😕

Legend

@LUKASZ85  Dla ATO jest Pie od 13.01.2019 udaj się do autoryzowanego serwisu to wgraja Ci XEO za 50/70 złotych.

Superuser I
Superuser I

@LUKASZ85, zerknij równiez do tego wątku.

Autorzy z największą liczbą like