Wsparcie

Open search

parowanie z garmin fenix 5

New Member

Mam problem ze spaworanym urządzeniem Garmin Fenix 5. Połączenie przez bluetoth. Galaxy s9+ łączy się albo gubi połączenie z FENIX 5. 

Fenix 5 łączy się bezporblemowo z innymi telefonami m.in Galaxy s7

proszę o pomoc

3 ODPOW. 3
Superuser I
Superuser I

Witaj @Krzy. Czy próbowałeś ponownie nawiązać połączenie z urządzeniem? Anuluj obecne powiązanie i połącz ponownie telefon z zegarkiem. Aby to zrobić przejdź kolejno do: Ustawienia > Połączenia > Bluetooth > koło zębate obok urządzenia Garmin > Anuluj powiązanie. Jeżeli to nie pomoże to spróbuj zresetować ustawienia sieciowe: Ustawienia > Zarządzanie ogólne > Resetownaie > Resetowanie ustawień sieciowych. Daj znać czy to pomogło.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Superuser II
Superuser II

@Krzy łaczysz urządzenia bezpośerdnio przez bluetooth, czy z poziomu aplikacji Garmin Connect Mobile?

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
DamianK Moderator
Moderator

@Krzy czy testowałeś rozwiązania zaproponowane przez chłopaków?

Jeżeli któreś z nich pomogło, zaakceptuj proszę odpowiedź jako rozwiązanie, tak żebyśmy wiedzieli, czy powyższe porady okazały się pomocne.

Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED