Podpora

Open search

Zpět k android 8

Highlighted
VYŘEŠENO
First Poster

Zdravíčko, prosím poradíte mi někdo, jak se můžu z android 9 vrátit zpět na 8? Moc děkuji

1 PŘIJATÉ ŘEŠENÍ

Přijatá řešení
First Poster

Příteli se to včera nakonec povedlo a telefon šlape jako hodinky, kdyby jste chtěl, můžu ho poprosit aby Vám napsal postup, složité to nebylo... 

7 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 7
Navigator

To bych taky rád věděl, z Pie jsem dost zklamán, bojím se ale, že naflashovat starší verzi ze Sammobile asi stačit nebude.

First Poster

Příteli se to včera nakonec povedlo a telefon šlape jako hodinky, kdyby jste chtěl, můžu ho poprosit aby Vám napsal postup, složité to nebylo... 

Navigator

Děkuji za info, jsem rád, že se zadařilo. Já jsem včera provedl factory reset, Pie je trochu rychlejší a dám mu tedy šanci. Ale pokud se Vám chce, návod sem určitě poslat můžete, určitě se tady najdou lidé, co to využijí.

Explorer
Taky by jsem se vrátil, ale začínám si zvykat. V čem vidím problém na přechod z5 na oreo je, že pokud budu chtít mít aktuální bezpečnostní android záplaty automaticky to nabídne zase update na Pie . Nejsem si jist, ale myslím že vybrat si při aktualizaci na Pie nebo opravy zabezpečení nebyli
New Member

Rád bych se vrátil k Oreu - můžete mi prosím poslat stručný popis jak na to bez ztráty záruky ?

Děkuji

Tom

Navigator

Pokud nemáte zkušenosti s flashováním přes Odin, doporučuji se na to vykašlat. Pokud si ovšem troufáte, tady tento návod funguje. Pokud půjde všechno dobře, nepřijdete ani o záruka a ani o KNOX. Nicméně, stát se může cokoliv a s tím se musí při každém takovémto procesu počítat. Je to jen na Vašem uvážení.

First Poster

Cao nech mi napise prosim ta ten postup na vratenie z android 9 na android 8.Mam note 9 samsung.Dik

Autoři s nejvíce přijatými like