Podpora

Open search

Zničená Aplikace Fotoaparát S9/S9+

Explorer

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli bude možné natáčet v PRO módu na Samsung Galaxy S9 One UI.
Dříve jsem to používal kvůli ostření při natáčení (Makro, ohňostroj)
Teď když jsem aktualizoval,tak jsem o tuto možnost přišel.
Tím pádem je noční video na nic.
Je rozmazané a je vidět velký poměr šumu.
Nemohu nastavit ISO ani ostření do dálky.
Prosím tedy o nápravu.
U mobilu za 17 tisíc kč bych tuto funkci měl mít.

Toto je teda hodně smutné že u mobilu za 17 tisíc kč není manuální ostření a změna ISO při natáčení manuálně.

Teď vypadá večer 4k video jako bych natáčel bramborou.

Kdo o toto nechce přijít, neaktualizujte na Android Pie s nadstavbou ONE UI.

8 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 8
Apprentice
Souhlasím.Chybi možnost natáčet v rozlišení v 4K.Kdybych to věděl,tak zatím neaktualizuji
Explorer

Toto jsem si taky chvíli myslel že to odstranili, ale stačí zvolit formát 16:9 a pod tím kliknout na ten modrý nápis.Screenshot_20190122-214825_Camera.jpg

RomaniuS Moderator
Moderator

Ahoj @Roren,

také jsem zvyklý natáčet přes PRO režim, takže zcela rozumím Zjistím, zda tenhle režim bude dostupný až s následující aktualizaci nebo se jedná o chybu, kterou doposud ještě nikdo nenahlásil.

Superuser I
Superuser I

Ono totiž teď je režim video samostatně. Dřív bylo zvlášť tlačítko na focení a na video, teď musím změnit režim.
Jak za tohle by fakt někdo zasloužit přerazit aspoň malíček :(

First Poster

Dobry den, kdy bude vracena funkce manualniho nastaveni pro video? Funkci jsem casto pouzival, ted o ni prisel s aktualizaci! 

Explorer

Dobrý den, bohužel zatím nejsou žádné informace ani ze strany SAMSUNG CZ.

Dnes jsem byl informován že byla stížnost na ,,PRO režim" při natáčení, předána vývojářům. 

Přeji hezký zbytek dne.

First Poster

Dobrý den, děkuji za odpověď. Včera byla dostupná nová aktualizace, ač v popisu byly uvedeny změny na fotoaparátu, bohužel režim PRO video stále neobsahuje. Můžete, prosím, dát vědět, kdy bude možné se opět těšit z obnovené funkcionality? Děkuji.

Explorer

Dobrý den, pokud bude funkce navrácena, informuji všechny na tomto fóru.

Přeji hezký zbytek dne.