Wsparcie

Open search

Znak wodny na zdjęciach ..

Apprentice

Witajcie. Jestem tu nowy. Mam Samsunga Galaxy s9 plus i potrzebuję porady co do zdjęć , a mianowicie jak ustawić znak wodny żeby istniał na każdym zrobionym zdjęciu ???  Na s7 Edge była taka obcja w ustawieniach na każdym zdjęciu widniał znak wodny z napisem samsung galaxy s7 a w 9 tego chyba nie ma ??? Co poradzicie Koleżanki i Koledzy ?

4 ODPOW. 4
Superuser I
Superuser I

@Klaudiusz79, niestety nie ma możliwości automatycznego dodania znaku wodnego do zdjęć wykonywanych telefonem. Znak wodny możesz dodać np. za pomocą bezpłatnej aplikacji Adobe Photoshop Express.

>>> Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk! <<<
>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
Hotshot

@Klaudiusz79  Cześć. Jak wejdziesz w aparat trzeba wejść w "ikony emoji AR" widoczne na pierwszym zrzucie, nastepnie znak wodny typu "Samsung Galaxy" będzie pod czwartą ikonką od lewej strony jak na zrzucie nr.2. Tak przynajmniej jest u mnie. 

aparat.jpg1Screenshot_20190502-235929_Camera.jpg2

Superuser I
Superuser I

@PrzemekM, nie korzystam z naklejek i nie wpadłem na to, że to przecież może być znak wodny. Człowiek się uczy całe życie 

>>> Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk! <<<
>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
Hotshot

Oczywiście można również skorzystać z zewnętrznych aplikacji lub programów jeżeli chcemy jakieś własne znaki wodne

Autorzy z największą liczbą like