Wsparcie

Open search

Zdjęcie kontaktu, youtube w tle.

ROZWIĄZANE
Apprentice

Witam posiadam Samsung Galaxy S9+ i mam dwa pytanka:

1. Czy da się ustawić zdjęcie osoby dzwoniącej (zdjęcie kontaktu najlepiej na cały ekran) jak tak, to jak? 

2. Czy da się używać youtube w tle? Czyli muzyka z youtube leci i dodatkowo wykonuje inne czynności na telefonie? jakos zminimalizować youtube czy coś? Jest mozliwosc w ogóle żeby yuotbue działał gdy telefon jest zablokowany? 

pozdrawiam Mariusz

2 ZAAKCEPTOWANYCH ROZWIĄZAŃ ()

Zaakceptowane rozwiązania
Apprentice

Doszedlem do tego inaczej. Nie mozna dodać zdjecia do kontaktu jak te są na karcie sim. Przenioslem wszystkie kontakty na telefon i mozna dodac i zdjecie, i mozna długą nazwę kontaktu wprowadzic. Ale dziekuje za podppowiedzi. pozdraiawm

First Poster

Polecam Youtube Vanced niczym sie nie różni od normalnego ale można słuchać na wyłączonym ekranie tylko ten program trzeba ściągnąć ze strony nie ma go w sklepie 

Pozdrawiam

12 ODPOW. 12
Legend

@m4niek  Zobacz temat zdjęcie kontaktu 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser I
Superuser I

@m4niek, według mojej wiedzy oficjalna aplikacja YouTube nie umożliwia odtwarzania w tle. Musisz poszukać nieoficjalnego klienta YouTube w sklepie Google Play, który będzie posiadał taką funkcję. Niestety nie jestem w stanie wskazać konkretnej aplikacji.

>>> Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk! <<<
>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
Apprentice

Nic niestety tam nie widze na temat mojego problemu.

Highlighted
Legend

A tu co masz ? https://eu.community.samsung.com/t5/Galaxy-S9-S9/Wygaszacz-ekranu-zdjęcie-osoby-dzwoniącej/td-p/8661...

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Apprentice

Nic. Bo nie mam takiej opcji w swoim telefonie...

Legend

Wywołam @kamil40013  może Ci pomoże z twoim problemem.

Superuser I
Superuser I

@m4niek, żeby dodać zdjęcie do kontaktu musisz uruchomić aplikację Kontakty, wybrać osobę a następnie kliknąć w kółeczko z ikonką aparatu. Standardowo nie ma możliwości ustawienia zdjęcia na całym ekranie podczas przychodzącego połączenia. Być może są odpowiednie aplikacje w sklepie, które to umożliwiają.

Screenshot_20190410-214513_Contacts.jpg

>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
Apprentice

Doszedlem do tego inaczej. Nie mozna dodać zdjecia do kontaktu jak te są na karcie sim. Przenioslem wszystkie kontakty na telefon i mozna dodac i zdjecie, i mozna długą nazwę kontaktu wprowadzic. Ale dziekuje za podppowiedzi. pozdraiawm

Superuser I
Superuser I

@m4niek, super, że udało się znaleźć rozwiązanie. Pamiętaj, że możesz zaznaczyć najbardziej przydatną odpowiedź w wątku jako rozwiązanie, dzięki czemu osoby z podobnym problemem szybciej znajdą odpowiedź. Pozdrawiam.

Autorzy z największą liczbą like