Wsparcie

Open search

Zamiana oprogramowania

Highlighted
ROZWIĄZANE
First Poster

Witam

Prośba o pomoc w zmianie Rom-a.  Utknął na wrześniu zeszłego roku. Chciałbym to zrobić samemu. Prośba o wsparcie krok po kroku.IMG_20190414_134617.jpg20190414_135850.jpg20190414_135854.jpg20190414_135934.jpg

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Hotshot

Hej @Gismo2,

Wgranie oprogramowania na własną rękę to ingerencja w system. Może skutkować zerwaniem warunków gwarancji. Tak jak proponują inni użytkownicy - udaj się z telefonem do serwisu.

Z uwagi na naruszenie regulaminu zamykam temat i blokuje kolejne odpowiedzi.
2.3. Nie wolno przesyłać treści, które:

g) Zawierają rady, które mogłyby skutkować naruszeniem gwarancji produktów lub
urządzeń firmy Samsung lub stanowiłyby nadużycie usług Samsung lub pomagałyby w obejściu zabezpieczeń Samsung;(...)

Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED
Dołącz do dyskusji o Note10!

9 ODPOW. 9
Legend

@Gismo2  Pozostaje Ci wycieczka do najbliszego serwisu https://www.samsung.com/pl/support/service-center/

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Superuser II
Superuser II

@Gismo2 a przyznaj się, dlaczego masz taki miszmasz w CSC?! 

CSC.png

Takie rzeczy same się nie robią. 

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
First Poster

nabyłem telefon kilka dni temu na allegro, używka. Made in Wietnam w opisie produkcji. Sam go nie z romuje? Własnie ściągam rom dla xeo. 4413Mb

Explorer

@Gismo2Tel z dystrybucji Ukraińskiej. Rom z Nigerii/Zjednoczone Emiraty Arabskie UEA.

Sporo namotane...

Ja bym się jednak udał do serwisu.

Skoro chcesz sam próbować, poszukaj poradników zmiany CSC dla starszych modeli, tam jest wszystko opisane.

Nie ma jednak gwarancji, że w S9 akurat się to uda samemu zrobić 

ODIN tutaj potrzebny.

Ja mam tel nowy z obcej dystrybucji i były problemy z aktualizacją. Czekałem znacznie dłużej, niż inni.

Superuser II
Superuser II

@M1roN @Gismo2 przypominam, że to oficjalne forum i nie piszemy tu działaniach naruszających gwarancję.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Explorer

@Szewcu72 @Gismo2  I to jest właśnie powód udania się do oficjalnego serwisu.

Gwarancja.

Bez względu na to, ile dałeś za uzywkę, naprawa może się nie opłacać...

First Poster

pytanie czy jest i ile? Kupujśc  dostałem 90 dniową gwarancje a telefon jest z lutego 2018

Superuser I
Superuser I

@Gismo2, zadzwoń do najbliższego serwisu i zapytaj o koszt usługi związanej ze zmianą wariantu. Listę punktów serwisowych znajdziesz w tym miejscu. Zerknij również do tego wątku, gdzie znajdziesz sporo przydatnych informacji związanych z brakiem aktualizacji.

>>> Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk! <<<
>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
Hotshot

Hej @Gismo2,

Wgranie oprogramowania na własną rękę to ingerencja w system. Może skutkować zerwaniem warunków gwarancji. Tak jak proponują inni użytkownicy - udaj się z telefonem do serwisu.

Z uwagi na naruszenie regulaminu zamykam temat i blokuje kolejne odpowiedzi.
2.3. Nie wolno przesyłać treści, które:

g) Zawierają rady, które mogłyby skutkować naruszeniem gwarancji produktów lub
urządzeń firmy Samsung lub stanowiłyby nadużycie usług Samsung lub pomagałyby w obejściu zabezpieczeń Samsung;(...)

Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED