Wsparcie

Open search

Wyciszenie powiadomień aplikacji

ROZWIĄZANE
Apprentice

Witam,

Od jakiegoś czasu mam problem w ustawieniach telefonu. Nie mogę skutecznie wyciszyć dźwięku aplikacji messenger. Chodzi mi o usunięcie dźwięku i pozostawienie wibracji. Za każdym razem kiedy zmieniam ustawienia w telefonie po jakimś czasie wraca to do poprzednich ustawień. Nie pamiętam po jakim zdarzeniu ustawienia te mi się zmieniły (już kiedyś tak miałem ustawione). Podejrzewam, że może być coś z powiązaniem telefonu z galaxy watch oraz z konputerem stacjonarnym przez aplikację mój telefon. Istotne przy tym może być, że nie mam konta na facebooku i na komputerze z meesengera korzystam przez windowsową aplikację. 

Nic nie daje nawet opcja wyciszenia dźwięków w samej aplikacji messengera

Pozdrawiam.

1 ZAAKCEPTOWANE ROZWIĄZANIE

Zaakceptowane rozwiązania
Highlighted
Superuser II
Superuser II

@Bekerem bywa i tak, że czasami bez tak drastycznych działań się nic nie zrobi. Skoro nie przynosi efektów wyciszanie w aplikacji i w systemie, gdzieś musi być błąd i jest on powielany. Wychodzi na to, że bez twardego resetu niewiele się zdziała.

S11 A MOŻE S20? PLOTKI, PRZECIEKI, INFORMACJE - czyli co już wiemy o nadchodzącym flagowcu!!!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

8 ODPOW. 8
Superuser I
Superuser I

@Bekerem, na początek spróbuj wykonać wskazówki dotyczące rozwiązywania najczęstszych problemów z aplikacjami. Jeżeli to nie pomoże to wykonaj test rozłączając połączenie z zegarkiem Galaxy Watch oraz z komputerem i sprawdź czy w dalszym ciągu występuje problem.

Doceniaj i bądź doceniany. Doceniaj innych klikając w przycisk like lub zaakceptuj jako rozwiązanie.

Pochodzenie ma znaczenie. Wybieraj telefony od oficjalnych partnerów handlowych firmy Samsung.

Apprentice

Niestety nie pomogło, ale znalazłem zależność. Po otrzymaniu smsa lub połączenia opcja powiadomień w ustawieniach sama się zmienia. Czyli sytuacja wygląda tak: wyciszam powiadomienia messengera, dostaje sms/telefon, dostaje wiadomość na messengerze która powiadamia mnie dźwiękiem.

Z tym, że dźwięk występuje dopiero w drugiej z kolei wiadomości na messengerze. Przy pierwszej aplikacja wyłącza mi otwarte dymki czatu na ekranie i powiadomienia nie mam w ogole.

Superuser II
Superuser II

@Bekerem domyślam się, że pisząc o ustawieniach powiadomień napisałeś o ustawieniach w samej aplikacji. Pamiętaj, że dodatkowe ustawienia powiadomień dla poszczególnych aplikacji uzyskujemy również w ustawieniach systemowych.

Sprawdź jak wygląda to właśnie tam.

S11 A MOŻE S20? PLOTKI, PRZECIEKI, INFORMACJE - czyli co już wiemy o nadchodzącym flagowcu!!!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Apprentice

Być może źle coś napisałem ale chodzi mi właśnie o te ustawienia systemowe. Gdyby zmieniało mi się to w ustawieniach aplikacji nie pisałbym o problemie jakoby dotyczyło to telefonu :p właśnie te ustawienia systemowe same się zmieniaja tak, że dźwięk powraca. Co dziwnego ustawienia samej aplikacji maja gdzieś to, że zmieniam tam cokolwiek

Superuser II
Superuser II

@Bekerem czy próbowałeś wyczyścić dane i pamięć aplikacji i skonfigurować ją ponownie?

Apprentice

Aplikacja była 3 krotnie przeinstalowywana. Bez skutku.

Apprentice

odświeżam temat. Problem występuje cały czas, nie chce mi się teraz bawić w przywracanie ustawień fabrycznych.

Highlighted
Superuser II
Superuser II

@Bekerem bywa i tak, że czasami bez tak drastycznych działań się nic nie zrobi. Skoro nie przynosi efektów wyciszanie w aplikacji i w systemie, gdzieś musi być błąd i jest on powielany. Wychodzi na to, że bez twardego resetu niewiele się zdziała.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

Autorzy z największą liczbą like