Wsparcie

Open search

Wyciszenie powiadomień aplikacji

Apprentice

Witam,

Od jakiegoś czasu mam problem w ustawieniach telefonu. Nie mogę skutecznie wyciszyć dźwięku aplikacji messenger. Chodzi mi o usunięcie dźwięku i pozostawienie wibracji. Za każdym razem kiedy zmieniam ustawienia w telefonie po jakimś czasie wraca to do poprzednich ustawień. Nie pamiętam po jakim zdarzeniu ustawienia te mi się zmieniły (już kiedyś tak miałem ustawione). Podejrzewam, że może być coś z powiązaniem telefonu z galaxy watch oraz z konputerem stacjonarnym przez aplikację mój telefon. Istotne przy tym może być, że nie mam konta na facebooku i na komputerze z meesengera korzystam przez windowsową aplikację. 

Nic nie daje nawet opcja wyciszenia dźwięków w samej aplikacji messengera

Pozdrawiam.

6 ODPOW. 6
Superuser I
Superuser I

@Bekerem, na początek spróbuj wykonać wskazówki dotyczące rozwiązywania najczęstszych problemów z aplikacjami. Jeżeli to nie pomoże to wykonaj test rozłączając połączenie z zegarkiem Galaxy Watch oraz z komputerem i sprawdź czy w dalszym ciągu występuje problem.

>>> Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk! <<<
>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
Highlighted
Apprentice

Niestety nie pomogło, ale znalazłem zależność. Po otrzymaniu smsa lub połączenia opcja powiadomień w ustawieniach sama się zmienia. Czyli sytuacja wygląda tak: wyciszam powiadomienia messengera, dostaje sms/telefon, dostaje wiadomość na messengerze która powiadamia mnie dźwiękiem.

Z tym, że dźwięk występuje dopiero w drugiej z kolei wiadomości na messengerze. Przy pierwszej aplikacja wyłącza mi otwarte dymki czatu na ekranie i powiadomienia nie mam w ogole.

Superuser II
Superuser II

@Bekerem domyślam się, że pisząc o ustawieniach powiadomień napisałeś o ustawieniach w samej aplikacji. Pamiętaj, że dodatkowe ustawienia powiadomień dla poszczególnych aplikacji uzyskujemy również w ustawieniach systemowych.

Sprawdź jak wygląda to właśnie tam.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Apprentice

Być może źle coś napisałem ale chodzi mi właśnie o te ustawienia systemowe. Gdyby zmieniało mi się to w ustawieniach aplikacji nie pisałbym o problemie jakoby dotyczyło to telefonu :p właśnie te ustawienia systemowe same się zmieniaja tak, że dźwięk powraca. Co dziwnego ustawienia samej aplikacji maja gdzieś to, że zmieniam tam cokolwiek

Superuser II
Superuser II

@Bekerem czy próbowałeś wyczyścić dane i pamięć aplikacji i skonfigurować ją ponownie?

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Apprentice

Aplikacja była 3 krotnie przeinstalowywana. Bez skutku.

Autorzy z największą liczbą like