Wsparcie

Open search

Wyciszenie dźwięku przez obrót telefonu

Highlighted
ROZWIĄZANE
First Poster

Witajcie, mam problem z moją S9 plus. Otóż chodzi mi o fajną opcję wyciszanie dźwięku, poprzez odwrócenie telefonu (ekranem do dołu). Zdecydowałam się poprosić o pomoc, ponieważ wcześniej ta funkcja działała bez zarzutów, a teraz od jakiegoś czasu ( ok.  2 miesięce ), przestała działać. Co może być powodem? Proszę o odpowiedź. 

Ps. Zaznaczam ,że w ustawieniach w zaawansowanych funkcjach, łatwe wyciszenie jest WŁĄCZONE. 

2 ZAAKCEPTOWANYCH ROZWIĄZAŃ ()

Zaakceptowane rozwiązania
Superuser II
Superuser II

Dwa miesiące to sporo czasu. Teraz należaby sobie przypomnieć co się stało przed tym jak funkcja przestała działać. Czy instlowałaś jakąś aplikację, zmieniałaś ustawienia? Pewnie będzie ciężko, ale to wszystko ma znaczenie.

Na początek uruchom telefon w trybie awaryjnym i sprawdż czy działanie funkcji powróciło? Daj znać.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
First Poster

Dziękuję bardzo!!! Udało się   Pomyślałam trochę jeszcze nad tym, co zmieniałam wcześniej... No i ustawiłam inne dźwięki dla połączeń przychodzących (wcześniej była ustawiona muzyka z jakiegoś innego żródła). Pomogło!!! Jeszcze raz DZIĘKI

13 ODPOW. 13
Superuser II
Superuser II

Dwa miesiące to sporo czasu. Teraz należaby sobie przypomnieć co się stało przed tym jak funkcja przestała działać. Czy instlowałaś jakąś aplikację, zmieniałaś ustawienia? Pewnie będzie ciężko, ale to wszystko ma znaczenie.

Na początek uruchom telefon w trybie awaryjnym i sprawdż czy działanie funkcji powróciło? Daj znać.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
First Poster

Dziękuję bardzo!!! Udało się   Pomyślałam trochę jeszcze nad tym, co zmieniałam wcześniej... No i ustawiłam inne dźwięki dla połączeń przychodzących (wcześniej była ustawiona muzyka z jakiegoś innego żródła). Pomogło!!! Jeszcze raz DZIĘKI

First Poster

witam

mam samsung s8, po aktualizacji androida do wersji 9 łatwe wyciszenie przestało poprawnie działać, muszę zrestartować telefon i działa kilka godzin, później znów obrócenie telefonu nie wycisza dźwieku dzwonka, restart chwilę działa i znów problem. zmiana dźwieku dzwonka chyba nie powinna mieć z tym nic wspólnego. wolałbym nie formatować telefonu, mam nadzieję, że to jakas wada oprogramowania i niedługo będzie naprawiona.

Superuser II
Superuser II

@Jack1111 jeżeli nie chcesz przywracać do fabryki, to spróbuj wipe cache partition.

Superuser I
Superuser I

@Jack1111, możesz zaczekać do kolejnej aktualizacji, ale jeżeli problem nie ustąpi to będziesz musiał wykonać pewne kroki. Na początek spróbuj wyczyścić pamięć partycji zgodnie z tym co napisał @Szewcu72. Jeżeli to nie pomoże to obawiam się, że bez przywracania ustawień fabrycznych się nie obędzie.

>>> Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk! <<<
>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
First Poster

zrobiłem to wipe casch, zobaczymy, reset wszystkiego to ostateczna ostateczność, mam nadzieję

Hotshot

Hej @Jack1111,

Jak wygląda sprawa? Czy wybranie opcji Wipe Cache Partition przyniosło pozytywny efekt?

Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED