Támogatás

Open search

Wifi

First Poster

Sziasztok. Par napja szenvedek azzal, hogy sehol nem talalok wifit. Marmint ugy ertem, hogy itthon se pedig mindig azon szoktam lenni ha itthon vagyok. Egesz nap csak keresi a halozatokat es nem a routerrel van a baj mert minden mas eszkozom megtalalja es rakapcsolodik. Egyszeruen sehol nem talal es nem akarom folyton a netemet hasznalni mivel nem korlatlan. Bevigyem szervizbe vagy van valami otletetek? Egyebkent azota van ez miota aktivaltak a VoLTE tecnologia ujitast. Kikapcsoltam de a helyzet valtozatlan. Ja es hozza tennem azota az aksim is rossz. Ejszaka ilyen 48-50%-on lehettem, hajnalban mar lemerult es a netemet is kikapcsoltam tehat nem is hasznaltam. Gyanus volt, hogy nem szolalt meg az ebresztom. 😑 elore is koszonom!

2 VÁLASZ
SomaE Moderator
Moderator

Hello,

A VoLTE egy hálózati/operátori szolgáltatás, a WiFi-re nem nagyon lehet közvetlenül ráhatással. Az akku valószínűleg azért merül jobban, mert folyamatosan keresi vezetéknélküli hálózatokat.
Első körben egy network resetet mindenképp megpróbálnék, aztán adott esetben egy teljes visszaállítást.

Üdv,
Soma

First Poster

Nincs folyamatosan bekapcsolva a wifi. Tisztaban vagyok mi a VoLTE de eleg gyanus 🧐

Legelismertebb szerzők