Podpora

Open search

Velká sleva na telefony Galaxy S9 a S9+

RomaniuS Moderator
Moderator

Ještě nemáš svou S9/S9+? Využij naši bleskovou akci a ušetři až 9000 Kč. Akce platí od 16.8 do 20.8.2018 nebo do vyprodání zásob.

s9.png

Galaxy S9

21 990 Kč    16 990 Kč

s9+.png

Galaxy S9+

24 490 Kč    19 490 Kč

V případě, že využijete možnost odkupu vašeho starého telefonu, dostanete k telefonu ještě bonus 4000 Kč!

karta.png

K oboum telefonům navíc dostanete 256GB SD kartu zdarma. Nemusíte se tak obávat nedostatku paměti a můžete pohodlně zachytávat vaše okamžiky v dechberoucím 4K rožlišení.

Pokud potřebujete poradit s nákupem nebo Vás zajímá nějaká konkrétní informace, zde je prostor pro Vaše dotazy.

5 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 5
Superuser I
Superuser I

Ne ne ne, já se na tu účtenku od S9+ 256GB dívat nebudu, musel bych ji asi sníst

Kdo S9 ještě nemáte a hlavním problémem byla cena, neváhejte! Je to parádní stroj a za tyhle prachy je to opravdu bomba (už se to smí používat - bomba? )

RomaniuS Moderator
Moderator

Jsem si všiml, že to často používáš i víc členů, tak jsem to odstranil z filtru Přece jenom to generovalo "bomb" z angličtiny.

Highlighted
First Poster

Ahoj,kolik dostanu pri odkupu za svoji S8+ ?

Superuser I
Superuser I

Ahoj, podívej se na stránky www.novysamsung.cz. Tam zadej - nová registrace a vybereš telefon - potom ti ten formulář ukáže orientační cenu výkupu. Teď když jsem to zkoušel tak mi to napsalo u S8+ že orientační cena je 7400,-

Superuser I
Superuser I

Připomínám další bleskovou akci 5.-9. 10., na modely S9 a S9+, kdy bude cena snížena hned při prodeji o 5000,- a dalších 5000,- dostanete zpátky při využití výkupu starého telefonu. Celkem tedy ušetříte 10.000,- a to je opravdu skvělá nabídka, jak získat velice výhodně špičkový telefon!