Podpora

Open search

Tip na aplikaci: hodiny

Highlighted
Superuser I
Superuser I

Mám tu tip na aplikaci Hodiny Google 

Co je na nich tak zvláštního? Za mě hlavně budík. Za prvé v originální aplikaci se čas nastavuje způsobem, který mně moc nesedí (je složitější trefit přesný čas, hlavně když chci dát budík na 30. minutu), zatímco u Google je to na dvě klepnutí, tak hlavně Hodiny Google mají jednu geniální funkci. A tou je zobrazení času buzení v liště dvě hodiny předem. Navíc jde to oznámení rozbalit a budík vypnout přímo odtud. Nejen, že ušetříte několik kliků a start aplikace hodiny, ale hlavně: zruší se jen nejbližší opakování! Takže pokud máte nastavený budík na denní opakování a vzbudíte se o 10 minut dřív, nemusíte už vypínat budík a pak pamatovat, že ho máte zase zapnout, ale prostě kliknete na Zavřít a máte hotovo.

Za mě to je geniální vylepšení a mrzí mě, že Samsung nemá něco podobného, protože na druhou stranu Hodiny od Google nespolupracují s Bixby. Pro mě je sice pořád snazší říct "OK Google, vzbuď mě zítra v 5 hodin" než "Hi Bixby! Set alarm to 5 tomorrow", ale na hodinkách mám jen Bixby. Takže občas je u mě situace s budíky trochu schizofrenní

Budik.jpg  Hodiny.jpg

3 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ
Superuser I
Superuser I

Dobrá aplikace. Je tu někdo, kdo se budí sám ještě před budíkem? Já občas ano. Nejraději používám aplikace přímo od výrobce, tedy od Samsungu, ale tohle vypadá dobře.

Superuser I
Superuser I

No bohužel já... jak vidíš ze screenshotů, budík na 5.20 a přitom jsem už v 5.15 psal příspěvek :( Ale plus minus minuty je u mě běžné, a protože spím v ložnici s manželkou, tak oceňuju možnost snadno vypnout budík a nemuset ho zase nastavovat.

Superuser I
Superuser I

To je určitě skvělá věc. Někdy taky vstanu dřív a telefon nechám někde ležet, přičemž za chvilku bezpečně vzbudí všechny ostatní, protože já jsem vesele ve sprše a zapomněl jsem ho vypnout, nebo ho vypnu a večer právě zapomenu zapnout. Tohle je oopravdu povedené.

Autoři s nejvíce přijatými like