Podpora

Open search

Tip na aplikaci: hodiny

Highlighted
Superuser
Superuser

Mám tu tip na aplikaci Hodiny Google 

Co je na nich tak zvláštního? Za mě hlavně budík. Za prvé v originální aplikaci se čas nastavuje způsobem, který mně moc nesedí (je složitější trefit přesný čas, hlavně když chci dát budík na 30. minutu), zatímco u Google je to na dvě klepnutí, tak hlavně Hodiny Google mají jednu geniální funkci. A tou je zobrazení času buzení v liště dvě hodiny předem. Navíc jde to oznámení rozbalit a budík vypnout přímo odtud. Nejen, že ušetříte několik kliků a start aplikace hodiny, ale hlavně: zruší se jen nejbližší opakování! Takže pokud máte nastavený budík na denní opakování a vzbudíte se o 10 minut dřív, nemusíte už vypínat budík a pak pamatovat, že ho máte zase zapnout, ale prostě kliknete na Zavřít a máte hotovo.

Za mě to je geniální vylepšení a mrzí mě, že Samsung nemá něco podobného, protože na druhou stranu Hodiny od Google nespolupracují s Bixby. Pro mě je sice pořád snazší říct "OK Google, vzbuď mě zítra v 5 hodin" než "Hi Bixby! Set alarm to 5 tomorrow", ale na hodinkách mám jen Bixby. Takže občas je u mě situace s budíky trochu schizofrenní

Budik.jpg  Hodiny.jpg

3 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ
Superuser
Superuser

Dobrá aplikace. Je tu někdo, kdo se budí sám ještě před budíkem? Já občas ano. Nejraději používám aplikace přímo od výrobce, tedy od Samsungu, ale tohle vypadá dobře.

Superuser
Superuser

No bohužel já... jak vidíš ze screenshotů, budík na 5.20 a přitom jsem už v 5.15 psal příspěvek :( Ale plus minus minuty je u mě běžné, a protože spím v ložnici s manželkou, tak oceňuju možnost snadno vypnout budík a nemuset ho zase nastavovat.

Superuser
Superuser

To je určitě skvělá věc. Někdy taky vstanu dřív a telefon nechám někde ležet, přičemž za chvilku bezpečně vzbudí všechny ostatní, protože já jsem vesele ve sprše a zapomněl jsem ho vypnout, nebo ho vypnu a večer právě zapomenu zapnout. Tohle je oopravdu povedené.

Autoři s nejvíce přijatými like