Podpora

Open search

Tiché vyzvánění

VYŘEŠENO
Apprentice

Galaxy S9+. Mám nastavenou hlasitost všeho na maximum a při sms nebo hovoru je vyzvánění slabě slyšet. Při přehrávání zvonících tónů je vše hodně hlasitě a navíc hrají oba reproduktory. kdežto při zvonění jen ten spodní. Chyba nebyla odstraněna ani s druhou aktualizací 3.4.2018.

1 PŘIJATÉ ŘEŠENÍ

Přijatá řešení
Superuser II
Superuser II
11 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 11
Pathfinder

Zkus najet do safe mode (tísňový režim), mohla by to způsobovat nějaká aplikace klidně, ať víme co a jak.

Normálně podrž vypínání a dej tísňový režim a pak vyzkoušej. Do safe mode se můžeš dostat ještě i tak, že resetneš telefon a budeš držet tlačítko vypnutí a hlasitosti dolů zároveň tak 15 vteřin při logu Samsung.

Apprentice

Ahojky, u mě v pořádku. Daloby se říci, že to mám naopak. Mám hlasitost vyzvánění jen na krajíčku a je to dost nahlas, nedokáži si představit, že bych to měla třeba na polovičku, by mi to utrhlo ouška :womanlol: A dolby atmos mám zaplý furt.

Explorer

Uživatel

@rzborilnapsal:

Galaxy S9+. Mám nastavenou hlasitost všeho na maximum a při sms nebo hovoru je vyzvánění slabě slyšet. Při přehrávání zvonících tónů je vše hodně hlasitě a navíc hrají oba reproduktory. kdežto při zvonění jen ten spodní. Chyba nebyla odstraněna ani s druhou aktualizací 3.4.2018.

To zní spíš jako softwarová chyba, než hardware. Tebe jsem už potkal na jiných forech, tak bych řekl, že se vyznáš, ale stejně, zkoušel si už továrko?:smileyvery-happy:

Apprentice

Dolby Atmos se u vyzvaneni těžko používá když hraje jen jeden reproduktor. Ale i tak díky. Maloplošná mě to se podivat do nastavení a zkusit vypnout postupné zesilování zvuku.

Apprentice

Toto sa často stávalo aj an iných značkach. Premaž si cache

Apprentice

Asi to uzavřu. Co to je za rady? Mazat cache hned po zapnutí mobilo po vybalení z krabice? Co v té cache jako bude ?

Jak píši je to nejspíše tím že při testování vyzváněcích jsou spuštěné oba reproduktory plus možna ekvalizér,dolby atmos pak ještě cv přístupnosti se nastavuje věk a po zadání věku nad 30let se taky zesílí zvuk. No a prostě při zvonění když někdo volá se použije jen ten spodní který míří někam pryč. Zrušil jsem to postupné zesilování vyzvánění, což se negativně nelogicky projevilo i na sms kdy se to ani při krátkém tonu nestihne zesílit, a je to lepší. Holt to prostě neřve jak u videa. Budu si muset zvyknout. na us Samsungu ten problém má více lidí. viz: https://us.community.samsung.com/t5/Galaxy-S9-Announcements-and-Info/S9-Notification-Sounds-are-too-...

Violin_KA Moderator
Moderator

Zdravím @rzboril,

velice mě mrzí, že musíte čelit takové nepříjemné situaci:robotindifferent: Nicméně na základě Vašeho dotazu, jsem již upozornil naše technické oddělení a kolegové už to prověřují. Jakmile se dozvím nějaké bližší informace, ihned Vám dám vědět a zároveň věřím, že se vše co nejdříve vyřeší :robothappy:

Na druhou stranu mě upřímně těší, že jste dal šanci naší vlajkové lodi, a pokud byste si našel chvilku, určitě se zkuste podělit s ostatními členy komunity o své zážitky, například prostřednictvím svých ulovených kousků zde :robotwink:

Superuser II
Superuser II
Apprentice

Super vyzkouším. I když se to částečně vyřešilo aktualizací z 1.6.2018 a hodně se to zlepšilo zvolením vlastního vyzvánění bez možnosti postupného zesilování. Ale pořád musím mít zvonění nastavené tak na 80% což není podle mě normální.

Autoři s nejvíce přijatými like