Wsparcie

Open search

Szybie ładowanie przewodowe S9+

First Poster

Witam 

Mam problem z S9+, Kupiłem powerbank z opcją szybkiego ładowania(9V 1,67A) i telefon ładuje się tylko normalnym napięciem. Oczywiście szybkie ładowanie z poziomu androida włączone.

Próbowałem już na S7 EDGE, S8+ wszystkie te telefony ładują się bez problemu, tylko z moim S9+ jest problem,

Ktoś spotkał się z takim przypadkiem?

11 ODPOW. 11
Superuser I
Superuser I

@Audicowy, zerknij do tej wiadomości w innym wątku i daj znać czy wskazówki tam podane okazały się przydatne.

>>> Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk! <<<
>>> Doceniaj i bądź doceniany. Kliknij w przycisk polubienie lub rozwiązanie tematu, aby docenić innych! <<<
Big Cheese

@Audicowy, Jaki dokładnie model powerbanka kupiłeś ?

First Poster

ROMOSS sense 8P+

Superuser II
Superuser II

@Audicowy czy próbowałeś zmienić kabel USB? 

Warunkiem poprawnego działania jest fakt, ze powerbank ma faktycznie taką wydajność, jaką sugeruje producent. A z tym niestety różnie bywa.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
First Poster

Taak, kabel ori , zamienniki, nawet przez adapter , oraz przez kabel od GoPro USB 3.0 i dalej nic,

Superuser II
Superuser II

@Audicowy edytowałem swój wcześniejszy post.

Przez oryginalny rozumiem ten od S9, nie powerbanka.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
First Poster

Tak ori kabel samsunga , odnosnie banku to s8+ ładuje bez problemu, bank jest ok .

Hotshot
Cześć @Audicowy, Czy jeśli podłączasz standardową oryginalną ładowarkę, szybkie ładowanie w telefonie działa? To zweryfikuje, czy złącze USB jest w pełni sprawne. Jeśli szybkiego ładowania nie ma również przez ładowarkę sieciową, złącze może być zanieczyszczone lub uszkodzone sprzętowo.

Editor7.gif

Czy wiesz już wszystko o nowym Note10 i Note10+?

Komputer, konsola do gier, kamera do epickich filmów i inteligentne pióro w jednym mobilnym urządzeniu!

GALAXY UNPACKED