Wsparcie

Open search

Specjalne "premierowe" tarcze do smartwatchy Gear S2, Gear S3 oraz Gear Sport !!!

Voyager

Szanowni!!

Dzięki uprzejmości @Szewcu72 (ukłony:mantongue:!!!) możecie na swoich Samsungowych smartwatchach zainstalować tarczę nawiązującą do premiery.

large (1).pnglarge.png

Klikając w poniższy link z poziomu telefonu z zainstalowaną aplikacją Samsung Gear: http://apps.samsung.com/gear/appDetail.as?appId=com.watchface.THINGPS zostaniecie przeniesieni bezpośrednio na stronę umożliwiajacą pobranie i instalację tarczy.

 

Michał P

1 ODPOWIEDŹ 1
Superuser II
Superuser II

Premiera, premiera i po premierze.

Ruszyła sprzedaż, a dokładniej przedsprzedaż modeli S9 i S9+. Pomyślałem zatem, że warto już przygotować jakieś tarcze nawiązujące swoim wyglądem do nowych dziewiątek. Jak pomyślałem, tak uczyniłem. Poniżej moja twórczość

Gear S9 A PS.S9 A 1.png

 

Link:  http://apps.samsung.com/gear/appDetail.as?appId=com.watchface.S9PSA

 

Gear S9 D PS.S9 D 1.png

 

 

Link:  http://apps.samsung.com/gear/appDetail.as?appId=com.watchface.S9PSD

 

W obu tarczach zastosowałem stockowe tapety z nowych telefonów. Kliknięcie w ekran powoduje ich zmianę. Aby pobrać i zainstalować tarczę wystarzy w kliknąć w jeden z powyższych linków poprzez przegladarkę w telefonie lub w aplikacji Galaxy Apps wpisać ich nazwy w pole wyszukiwania.


Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Autorzy z największą liczbą like