Wsparcie

Open search

Slow Motion - jak korzystać - nasze filmy

Superuser II
Superuser II

@Madzia69 Filmy w w trybie "bardzo zwolnione tempo" powinny przenieść się normalnie, czyli na komputerze pwinny również odtwarzać się zwolnione.

W przypadku fimów "zwolnione tempo", pliki przeniesione na komputer będą odtwarzane w normalnym tempie. Ale gdy tylko w edytorze wideo na telefonie, przytniesz film do spowolnionego odcinka i to zapiszesz, to ten nowo powstały plik wideo, po przeniesieniu na komputer już powonien odtwarzać się w zwolnionym tempie.

Tak przynajmniej dzieje się na win 10.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
New Member

W Note 8 była opcja edycji długości  momentu slow  już po nagraniu , czy Note 9 jest też coś takiego,  bo nie potrafię tego znaleźć? Może to kwestia edytora video ? 

Superuser II
Superuser II

@Marcopolo26 nie wiem czy zauważyłeś, ale to nie właściwy dział. Tu piszemy o modelach S9, Note ma swój wydzielony.

Co do edycji nagranych filmów, to nie wiem czy również nie zauważyłeś, że przy odtwarzaniu filmu na dole masz ikonkę ołówka, to ona odpowiada za opcje edycji. 

Ale proszę Cię byś pisał we właściwym dziale dla swojego modelu. Aby nie robić na forum zamieszania i bałaganu.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Autorzy z największą liczbą like