Wsparcie

Open search

Slow Motion - jak korzystać - nasze filmy

Superuser II
Superuser II

@Madzia69 Filmy w w trybie "bardzo zwolnione tempo" powinny przenieść się normalnie, czyli na komputerze pwinny również odtwarzać się zwolnione.

W przypadku fimów "zwolnione tempo", pliki przeniesione na komputer będą odtwarzane w normalnym tempie. Ale gdy tylko w edytorze wideo na telefonie, przytniesz film do spowolnionego odcinka i to zapiszesz, to ten nowo powstały plik wideo, po przeniesieniu na komputer już powonien odtwarzać się w zwolnionym tempie.

Tak przynajmniej dzieje się na win 10.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
New Member

W Note 8 była opcja edycji długości  momentu slow  już po nagraniu , czy Note 9 jest też coś takiego,  bo nie potrafię tego znaleźć? Może to kwestia edytora video ? 

Superuser II
Superuser II

@Marcopolo26 nie wiem czy zauważyłeś, ale to nie właściwy dział. Tu piszemy o modelach S9, Note ma swój wydzielony.

Co do edycji nagranych filmów, to nie wiem czy również nie zauważyłeś, że przy odtwarzaniu filmu na dole masz ikonkę ołówka, to ona odpowiada za opcje edycji. 

Ale proszę Cię byś pisał we właściwym dziale dla swojego modelu. Aby nie robić na forum zamieszania i bałaganu.

Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - Oto kilka dobrych praktyk!Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Explorer

Dlaczego filmy nagrane w super slow motion wyglądają, jakby użyto do tego celu ziemniaka albo kalkulator, a nie telefon?

Są bardzo słabej jakości, i wydaje się, że mają domyślne jakiegoś dziwnego zooma.

Rozumiem że tryb super slow motion ma 960 FPS, a slow motion 240 FPS?

W jakich warunkach wychodzą najładniejsze filmiki? 

Superuser II
Superuser II

@dreamlike przy tych trybach musisz zapewnić dobre warunki oświetleniowe.

Explorer

A światło dzienne w porze tzw. golden hour to nie są dobre warunki oświetleniowe?  

Bo i wtedy słabo wyglądają te video. 

Superuser II
Superuser II

@dreamlike przyznam, że światło tuż po wschodzie i chwilę przed zachodem słońca nie jest dobrym oświetleniem dla SM. To raczej czas na super fotki.

Apprentice

SM faktycznie trochę ucina jakość i wymaga dobrego oświetlenia. 

Ale czy lepiej nie było by nagrać w 4k i potem spowolnić film na komputerze? 

Navigator

Nie, bo spowolnienie 30 klatek/s wyglądało by jak pokaz slajdów, a nie zwolnione tempo.

Autorzy z największą liczbą like