Podpora

Open search

Sekle tlacitko zvuku

Apprentice
U nas v olimpii . Mobil pohotovost. Nemuzes sdilet nějaký odkaz na normalni org. Samsung servis. Který funguje. A pomuze. Hledam asi spatne na webu.diky
Highlighted
Navigator

Nevím kde bydlíš, takže "U nas v olimpii" mně nijak nenapoví. Nicméně podle MP a Olympia hádám Plzeň.

Jediné opravdu ZNAČKOVÉ servisy jsou ty, co mají označení "PLAZA", odkaz jsem posílal hned v prvním mém komentáři na tvůj příspěvek.
Jsou to tyto
V tvém případě, pokud tedy hádám správně Plzeň, není ani jeden servis poblíž. Pokud nebudeš mít náhodou cestu do Prahy, doporučuji zavolat svoz na 800 66 53 77.
Potom je ještě jedna možnost, vyzkoušet přímo v Plzni Český Servis.
Sice provádí záruční a pozáruční opravy telefonů Samsung, takže s nimi má výrobce smlouvu, není to ale přímo Plaza doporučovaná Samsungem. Myslím že Mall.cz, možná i jiní prodejci, posílají telefony na reklamaci do Českého Servisu.

Apprentice

Ten svoz by ti snad měl zapůjčit jejich Galaxy S9 po dobu čekání vyřízení reklamacé tvého telefonu ne? Pokud se ti dělala nějaká záloha, mohl bys ji na ten půjčený provizorně nahodit a tak fungovat po to přechodné období.

Violin_KA Moderator
Moderator

Vítej @Davidr1 ,

jelikož se jedná o Samsung Galaxy S9, který stále spadá do našich premiových telefonů, doporučuji bezplatně využít službu Moje Galaxy, jak již uvedl @Pingáč 

Je to velmi jednoduché, jen zavoláš na infolinku Moje Galaxy, kde sdělíš všechny potřebné informace a zda bys chtěl zapůjčit náhradní telefon po dobu opravy. Následně ti bude nabídnut termín svozu a kurýr poté přijede na tvou udanou adresu pro tvůj poškozený telefon. Pokud jsi také sdělil, že chceš zapůjčit telefon, kurýr na místě udělá zálohu tvého telefonu a přehraje ji do zapůjčeného telefonu. Jakmile ti přivezou opravený telefon zpět, vše se zase přehraje nazpět.

Služba Moje Galaxy funguje opravdu skvěle a celkový proces opravy včetně svozu trvá v rámci několika dní

Autoři s nejvíce přijatými like