Podpora

Open search

Sekle tlacitko zvuku

Apprentice

Zdravim. Mám s9 měsíc. Dnes v praci jsem o něj zavadil v kapse a zjistil sem, že mám zaseknute tlacitko na zvuk směrem dolů.. sám se mi zeslabuje zvuk.dnes se mi vybila baterka. A po zapnutí mám tel v bezpečném režimu. Nejde to vypnout. Co s tím. Nechce se mi ho posílat na reklamaci a být měsíc bez tel.Nejaka rada jak to tlacitko dám do normalni polohy.

13 ODPOVĚDI/ODPOVĚDÍ 13
Apprentice
Na horu normálně funguje.
Navigator

Pokud je to hardwarový problém, nelze vyřešit jinak, než výměnou tlačítka v servisu. V případě, že navštívíš jedno ze značkových servisních center Samsung Plaza a povaha závady to umožňuje, telefon ti opraví na místě do 2 hodin. Aspoň takto to funguje v brněnské Plaze, kde servis zajišťuje slovenské ESC, s kterým mám mimochodem výborné zkušenosti.
Kdo zajišťuje servis pražské Plaze nevím, myslím ale, že přístup k opravě bude stejný. Jinak jde zavolat svoz telefonu, půjčí ti náhradní telefon a oprava netrvá většinou déle jak týden. Moje Galaxy 
Jinak zaseklé tlačítko jsem neviděl, tak nemohu říct, zda by se nedalo nějak fyzicky odseknout, musel bys poslat nějaké fotky.

Apprentice
Zkoušel jsem to . Ale není tam místo. Už jsem to trošku i odřel. Asi to budu muset dát do t-mobile. Aby to poslali svému technikovi. Nechci porušit záruku. Štve mi to. Mám tam vše uložené. A teď tohle . Hesla k aplikacim atd. I když teď drží zvuk. Nezasahuje se. Tak ten bezpečný režim, nejde vypnout. Je to pech. Ale děkuji za radu. Kouknu se i na jejich podmínky. Tlacitko vypadá tak, že nahoře je normálně venku. A směrem dolů se utápí do tel. Dole je souběžně s bokem tel. Prostě na hoven no. Děkuji
Superuser II
Superuser II

Znovu: T-Mobile neřeš, je to oficiální distribuce a můžeš volat přímo Samsung. Výhody jsou obrovské, hlavně Samsung ti půjčí náhradní telefon a bude to rychleji. A jak už zaznělo, pokud to doneseš do servisu osobně (po domluvě nejlépe), je to za hodinu hotové. Mně takhle měnili foťák, což je asi větší oprava a stihli to taky (na S7). Opravdu s enemusíš bát, že bys porušil záruku.

Blbé je ale to odření, snad neřeknou, že jsi to způsobil sám. :\

Apprentice

Tak jsem byl v office servisu samsung. Tam mi rekli, ze to musí  také  poslat na posouzeni cca30dni. Ze kdyz bych to chtel řešit zarukou. Musel by se vymenit cely displej . Nechapu proc displej, kdyz to je jen zasekle. A kdyz uznaji, ze jsem to udelal ja mechanicky. Byl by poslan plan naceneni. Coz u vymeny displeje je raketa. Nebo to dat normalne opravit vymenou tlqcitka. Ale to by me zkoncila zaruka. A jeste obe tyhle varianty uvedou tel. Do tovarniho nastaveni. Super. Vsechny hesla a sluzby, co jsem si zaplatil budou pryc.uz se mi podarilo vypnout ten bezpecnosti rezim po nekolika dnech. A dnes  rano se mi aktualizoval software. A po restartu jsem zas v nouzovem rezimu. Vzal bych to a hodil to o stenu. Volal jsem i na podporu samsung. A tam mi toho moc nerekl. Jen ,že se muzu odvolat na posudek reklamace. Coz je dalsi zdrzeni a nic neresici zalezitost. Kdyby ten tel aspon volal normalne. Obcas pri hovoru vypadnu . Ja slyším a druha strana me neslisi. Jsem v bludnem kruhu. Sel bych a nechal vymenit to tlacitko se stratou zaruky. Ale kdyz je tam jeste ten problem  s tim výpadkem zvuku pri hovoru. Nevim uz. A v t-mobile kde jsem to koupil. By to poslali na 30dni. Pak kdyby posudek byl zas mechanicke poskozeni, tak by poslali take naceneni a ja kdyz to nebudu akceptovat  poslou zpět a ja zaplatim dopravu a 500kc k tomu. Uz se v tom trochu zamotavam.-(

Hotshot

Já vlastně nechápu co je tvým cílem? 

Navigator

V jakém "office servisu samsung" jsi byl? S takovým stupidním přístupem co popisuješ, jsem se ve značkovém servisu, alespoň tedy v tom brněnském (Plaza - ESC), nesetkal.
Chápu, že mají podezření na vlastní zavinění, kvůli odření telefonu kolem tlačítka. Nicméně to nemění nic na tom, že nezáruční opravou žádná záruka nepadá. Ohledně továrního nastavení, to se při záruční opravě provádí vždy, přehrává se romka, při nezáruční opravě tohoto charakteru, brněnský servis tovární nastavení neprovádí.

Highlighted
Apprentice
Jak nechapes co je cílem. Nemit tel. Měsíc pryč . Což v nejhorsim nevadi. Ale neplatit výměnu diapleje. Jen kvůli tlacitku hlasitosti. Bylo mi receno, ze kdyz vyhodnoti, ze jsem to udelal ja. Budu to vse platit. Kdyz nebudu chtit opravu za 7tis. Tak mi posliu tel a bez opravy po měsíci a budu muset platit dopravu a 500kc navic. Kdyz ho dam do opravy mimo samsung. A vyhodnoti to taky za moji chybu. Tak kdyz budu chtit zachovat zaruku. Musel bych nechat vymenit zas celej displej i s tlacitkem. Aby jsem zachoval zaruku. Mam jeste chybu asi v software, s tim ze mi pada muj hlas pri hovoru. Tak bych to pote nemohl uz reklamovat, kdyz necham jen vymenit tlacitka za 1200kc. Padla by zaruka. A pri dalsim problemu bych uz byl nahranej .Telefon je necelej mesic starej. Uz to chápeš?
Hotshot

Jj, takhle uz to chápu, díky

Autoři s nejvíce přijatými like